Loading

+38 (093) 911-22-00

[email protected]

Пн-Сб: 9.00 – 20.00 Вс: вихідний

Контакти

СТО Фольксваген у Харкові

Дешевше ніж у дилера на 51% - без втрати дилерської гарантії!

Виберіть модель

Volkswagen Jetta Volkswagen Multivan Volkswagen New Beetle Volkswagen Passat Volkswagen Phaeton Volkswagen Pointer Volkswagen Polo Volkswagen Scirocco Volkswagen Transporte Volkswagen Touran Volkswagen Touareg Volkswagen Tiguan Volkswagen T-cross Volkswagen Sharan Volkswagen Amarok Volkswagen Atlas Volkswagen Arteon Volkswagen Bora Volkswagen Caddy Volkswagen E-GOLF Volkswagen EOS Volkswagen GOLF
Виберіть послугу

Ремонт і обслуговування на СТО VW в Харкові

Автомобілі німецького концерну характеризуються якісною збіркою, надійністю і безпекою експлуатації. Але, як і інших марок, їм потрібно професійне обслуговування. Широкий спектр послуг пропонує спеціалізована СТО Volkswagen, яка знаходиться в центрі Харкова. Список з описом наведено в таблиці:

Технічне обслуговування Фольксваген за регламентом, який рекомендований виробником

Частоту обов’язкового техобслуговування встановлює завод. Автовласник повинен дотримуватися встановлених термінів. ТО проводиться через 10 – 15 тисяч км пробігу. В рамках робіт, замінюється масло, технічні рідини, свічки, повітряні та паливні фільтри. Перевіряється стан і працездатність основних вузлів, замінюються зношені деталі, проводяться настройки і регулювання

Сезонне техобслуговування

Для безпеки руху в різних погодних умовах, які відповідають певному сезону, виконується ряд підготовчих процедур. До них відноситься заміна масла, антифризу, шин, антикорозійна обробка.

Комплексна діагностика автомобіля Volkswagen перед покупкою

Перед покупкою авто, яке знаходилося в експлуатації, важливо мати достовірну інформацію про його стан. Діагностичне обстеження на нашій станції проводиться із застосуванням сучасних технологій, що дозволяє виявити складні та приховані неполадки. За результатами перевірки діагност становить офіційний висновок з докладним описом техстану машини і виявлених недоліків. Об’єктивна інформація допоможе оцінити можливі ризики і витрати і прийняти обґрунтоване рішення.

Дефектовка і усунення несправностей будь-якого характеру і масштабу

Для складання плану ремонтних робіт і встановлення необхідності заміни комплектуючих проводиться візуальний огляд авто, діагностичне обстеження, при необхідності, виконується розбирання і демонтаж окремих вузлів. На підставі дефектувальних відомості приймається рішення про доцільність відновлення або встановлення нових деталей. Ми використовуємо сертифіковані оригінали або високоякісні аналоги.

Послуги сервісу Фольксваген від компанії Ультра Сервіс

Погане дорожнє покриття, агресивне водіння, неуважність водія до перших ознаків неполадок призводить до різних несправностей. У преміальному сервісі Фольксваген працюють досвідчені майстри, які успішно справляються з найбільш поширеними проблемами – викривленням і пошкодження амортизаторів, деформацією елементів підвіски, зносом східчастих підшипників, збоєм в роботі ДВС.

В автосервісі Фольксваген виконується повний перелік робіт:

 • Комп’ютерна діагностика Volkswagen з використанням спеціального обладнання та програмного забезпечення. Ми точно визначаємо проблему і надаємо детальну інформацію. Процедура займає від 10 до 30 хвилин, що залежить від обстежуваного вузла.
 • Підбір запчастин. На складі завжди є запас популярних комплектуючих – оригіналів і якісних аналогів. Під замовлення можливе доставка комплектуючих за ціною зі знижкою. На встановлені автозапчастини надається гарантія на 12 місяців.
 • Всі види ремонту автомобілів Volkswagen – невеликий, поточний, капітальний. У мінімально можливі терміни і з гарантією якості відремонтуємо бензиновий і дизельний двигун, КПП, інжектор, паливну, гальмівну систему, ходову. Також усунемо неполадки в роботі електрообладнання, турбіни, автокондиционера. На виконані ремонтні роботи гарантійні зобов’язання надаються довічно.
 • ТО – включає комплекс діагностичних, регулювальних, мастильних, що очищають заходів. Всі операції виконуються за регламентом, встановленим концерном і в терміни, узгоджені з клієнтом. Ви можете заздалегідь дізнатися у менеджерів вартість ТО Volkswagen будь-якої моделі – Polo, Touareg, Passat та інших.

Коли необхідно відвідати СТО Фольксваген в Харкові

Рекомендується в терміни, передбачені компанією виробником, проходити планове техобслуговування. Це дозволить підтримувати машину в технічно справному стані, уникнути серйозних поломок і додаткових витрат.

За професійною допомогою слід звернутися в таких випадках:

 • якщо індикатори вказують на неполадки в вузлах;
 • з’явилися нетипові звуки під час їзди, гальмування;
 • у разі спрацювання системи SRS Airbag;
 • при підвищеній витраті паливно-мастильних матеріалів;
 • при появі підвищеної вологості і неприємних запахів в салоні.

Вас виникає багато проблем в ДВС, що викликано використанням низькоякісного палива. Бортова електроніка виходить з ладу при різких коливаннях температури. Наші майстри в найкоротші терміни встановлять і усунуть причину виниклих проблем.

Переваги сервісу Volkswagen від компанії Ultra Service

До послуг клієнтів – автосервіс з обладнанням європейського рівня і висококласними автомайстра, які можуть дозволити найскладніші і нестандартні завдання. Серед інших переважних сторін:

 • великий склад запасних частин і гнучкі умови для їх замовлення;
 • попередній запис на зручний час;
 • супровід персонального менеджера;
 • комфортний VIP-зал очікування;
 • безкоштовний трансфер по місту.

Ви можете заздалегідь довідатися про ціни на ремонт Фольксваген і проконсультуватися по телефону.

Ціни на ремонт та ТО Volkswagen

Ціни на ремонт двигуна

Ціни на ремонт коробки передач

Ціни на ремонт гальмівної системи

Ціни на технічне обслуговування

Ціни на заміну ременя ГРМ

Вартість ремонту підвіски

Вартість ремонту ГУР

Ціни на діагностику автомобіля

Вартість ремонту генератора

Ціни на ремонт стартера

Ціни на ремонт ходової

Ціни на ремонт електрики

Вартість ремонту зчеплення

Ціни на інші види послуг

Call Now Button