Loading

+38 (093) 911-22-00

[email protected]

Пн-Сб: 9.00 – 20.00 Вс: вихідний

Контакти

Обслуговування та ремонт KIA на СТО Ultraservice в Харкові

Дешевше ніж у дилера на 51% - без втрати дилерської гарантії!

Виберіть модель

KIA Sorento KIA Picanto KIA Sportage KIA Optima KIA Cerato KIA Cee’d KIA Rio KIA Mohave KIA Carnival KIA Soul
Виберіть послугу

Автомобілі південнокорейської марки популярні в Україні, вони цінуються за надійність, підвищену комфортність для водія і пасажирів, сучасну бортову електроніку. З огляду на складність такої техніки, її обслуговування повинно проводитися в спеціалізованому автосервісі. На СТО КІА у Харкові виконуються всі види діагностичних і авторемонтних робіт. У нас є всі ресурси для техобслуговування та усунення несправностей різного характеру, крім того, пропонуємо ультрасучасні детейлінг послуги.

Сервіс КІА від компанії Ultraservice – професійне обслуговування авто

На СТО КІА автовласників чекає комплексний сервіс, тому вам не доведеться шукати запчастини або послуги діагностики. У нас виконуються наступні роботи:

 • Комп’ютерна діагностика КІА – обстеження із застосуванням стендів, сканерів, програмного забезпечення. Така перевірка дозволяє виявити несправності на початковій стадії, попередити великі поломки і аварії. Високоточні прилади фіксують найменші відхилення в роботі систем і вузлів, виявляють зношені деталі. Результати перевірки заносяться в висновок, на підставі якого планується ремонт.
 • Підбір автозапчастин. У нас є власний склад комплектуючих затребуваних і рідкісних видів, які надходять на умовах прямих поставок. Для установки використовуються оригінали або якісні копії. За погодженням з клієнтом встановлюються наявні на складі деталі або організовується їх доставка протягом 2 – 15 днів. В останньому випадку можна значно заощадити. На всі комплектуючі надаємо гарантію на один рік.
 • Всі види ремонту автомобілів KIA – поточний, для усунення дрібних поломок, капітальний, з повним розбиранням та заміною вузлів. Наші майстри відремонтують двигун, ходову частину, АКПП, електроніку і електрику. Висока якість і відсутність повторних поломок в післяремонтного періоді гарантується.
 • Регламентне технічне обслуговування. Якщо нове авто знаходиться на заводській гарантії, щоб її зберегти і забезпечити безпеку в дорозі, слід проходити ТО в терміни і в обсязі, передбаченому автовиробником. Якщо машина експлуатується при підвищених навантаженнях, в умовах бездоріжжя, то частота ТО може бути збільшена. Роботи передбачають діагностику, заміну технічних рідин і зношених запасних частин. В рамках сезонного сервісного обслуговування КІА автомобіль готується до зими або літа – наноситься антикорозійний захист кузовних елементів, виробляються шиномонтажні роботи та профілактика, замінюється масло, очищається кондиціонер і опалювальне обладнання.
 • Передпродажна діагностика автомобіля KIA – проводиться для оцінки технічного стану машини перед продажем.

Ремонт KIA у Харкові

Автомобілі цієї марки вимагають періодичного обслуговування – заміни рідин, фільтрів або елементів освітлення. Часто трапляються і серйозні поломки, виникає необхідність в заміні агрегатів, кузовних і малярних роботах. Причини можуть бути різними – природний знос деталей, використання низькоякісного палива, агресивне водіння, ДТП.

В автосервісі KIA виконується ремонт всіх вузлів і систем:

 • ходової частини;
 • елементів паливної системи;
 • компонентів гальмівної системи – колодок, дисків;
 • чистка або установка нових форсунок;
 • регулювання зазорів клапанів;
 • заміна пружин, важелів та інших елементів підвіски;
 • рульової рейки і інших компонентів.

На нашій СТО є високотехнологічне обладнання та автозапчастини для усунення будь-яких несправностей. За час роботи тут було відремонтовано понад 1500 південнокорейських авто різних моделей.

На нашій станції техобслуговування метод, заміна комплектуючих та інші нюанси узгоджуються з автовласником. Поточний ремонт проводиться, коли машина знаходиться в задовільному техстані, потрібно усунути дрібні неполадки.

Капремонт – масштабний захід, який проводиться в разі виходу з ладу двигуна, ходової частини або інших вузлів і агрегатів. Для його проведення застосовується високотехнологічне обладнання, роботи припускають розбирання техніки і демонтаж агрегатів, відновлення або встановлення нових компонентів.

Переваги автосервісу KIA від компанії «Ultraservice» в Харкові

Преміальний клубний сервіс КІА – це якісне сервісне обслуговування і ремонт. Сучасне технічне оснащення і успішний практичний досвід дозволяє нам вирішувати завдання підвищеної складності, ми допомагаємо в найважчих випадках, коли інші не справляються.

Звернувшись на СТО KIA в Харкові, ви отримаєте висококласне обслуговування і особисто оціните переважні боку наших послуг:

 • Максимально повний комплексний сервіс – діагностична перевірка, ремонтні роботи будь-якого виду та складності. Ми ремонтуємо машини різних моделей і року випуску.
 • Оснащення останніх модифікацій і максимальній комплектації – стенди для різного фреону, для перевірки розвалу-сходження, високоточні прилади, нові сканери і спеціальний програмний софт.
 • Штат автомайстрів з практичним досвідом від 10 – 12 років, які підвищують кваліфікацію на тренінгах. Операції виконуються з ювелірною точністю, помилки і повторні роботи виключені, гарантія на виконані авторемонтні роботи надаються довічно.
 • Автотехцентр знаходиться в центрі і приймає клієнтів з понеділка по суботу. Попередній запис на ТО КІА дозволяє автовласникові зручно спланувати свій день. Щоб записатися, зателефонуйте менеджерам і узгодьте конкретний час або скористайтесь програмою для онлайн-запису.
 • У призначений час вас зустріне персональний менеджер, який буде супроводжувати і контролювати процес, консультувати. Поки працюють майстри можна почекати в залі очікування нашої компанії. Також у нас є безкоштовна послуга трансферу в будь-яку точку міста.
 • Ми приймаємо клієнтів за попереднім записом по телефону або по онлайн-заявці. Поки працюють майстри можна почекати в комфортному залі або замовити безкоштовний трансфер в будь-яку точку міста.

Ціни на ремонт та ТО KIA

Ціни на ремонт двигуна

Ціни на ремонт коробки передач

Ціни на ремонт гальмівної системи

Ціни на технічне обслуговування

Ціни на заміну ременя ГРМ

Вартість ремонту підвіски

Вартість ремонту ГУР

Ціни на діагностику автомобіля

Вартість ремонту генератора

Ціни на ремонт стартера

Ціни на ремонт ходової

Ціни на ремонт електрики

Вартість ремонту зчеплення

Ціни на інші види послуг

Call Now Button