Loading

+38 (093) 911-22-00

[email protected]

Пн-Сб: 9.00 – 20.00 Вс: вихідний

Контакти

Діагностика і ремонт автомобілів Hyundai на СТО Ultra Service у Харкові

Дешевше ніж у дилера на 51% - без втрати дилерської гарантії!

Виберіть модель

Hyundai Santa Fe Hyundai i40 Hyundai Getz Hyundai Elantra Hyundai Veloster Hyundai Starex (H-1) Hyundai Matrix Hyundai i30 Hyundai Genesis Hyundai Tucson Hyundai Sonata Hyundai ix55 Hyundai i20 Hyundai Coupe Hyundai Tiburon Hyundai Solaris Hyundai ix35 Hyundai Grandeur Hyundai Accent
Виберіть послугу

Професійний сервіс Hyundai від СТО Ultra Service в Харкові

Автомобілі марки Хендай досить поширені і користуються високим попитом. У них – відмінні технічні характеристики, комфортабельний салон і елегантний дизайн. Щоб підтримувати такі параметри і забезпечувати безпеку поїздок, слід регулярно відвідувати СТО Хюндай для планового техобслуговування, перевірки і усунення дрібних несправностей на етапі, коли вони ще не привели до серйозних проблем.

У порівнянні з іншими СТО, автосервіс Hyundai надає максимально повний перелік послуг, приймаємо машини всіх моделей, з будь-якими поломками, після ДТП, що є нашим головною конкурентною перевагою.

У список робіт, які виконує автосервіс Хюндай, входить:

 1. Комп’ютерна діагностика Hyundai – проводиться в рамках регламентного технічного обслуговування або при зверненні в сервіс автовласника з тривожними ознаками, який можуть вказувати на поломку. Діагностика проводиться із застосуванням спеціального обладнання – стендів, високоточних пристроїв, призначених для цієї марки. Перевіряється двигун, гальма, ходова частина, основні агрегати. При перевірці техніки, оснащеної бортовою електронікою, щоб виявити проблему, потрібно підключитися до комп’ютера, вважати і розшифрувати коди помилок. Комп’ютерне обстеження дає максимально точний результат і за часом триває від 15 хвилин до 0,5 години. Перевірка двигуна передбачає комп’ютерне тестування на різних режимах роботи. Також проводиться візуальний огляд, заміряються основні показники його функціонування за допомогою спеціального інструменту. Проводиться вимір зазорів між окремими частинами механізмів. Комплексному обстеженню підлягають компоненти рульового управління, гальм, електрообладнання, електронні системи. Оскільки дороги знаходяться в незадовільному стані, на СТО Хюндай до Харкова популярною послугою є обстеження ходової частини та перевірка розвалу і сходження. Обов’язково рекомендується перевіряти авто перед покупкою, оскільки шляхом візуального огляду неможливо визначити деякі поломки. Отримана інформація дозволяє оцінити станів машини і прийняти обгрунтоване рішення про покупку. За результатами діагност готує висновок, в якому детально описує виявлені відхилення і недоліки і дає рекомендації по їх усуненню.
 2. Всі види ремонту Hyundai – терміновий, поточний, капітальний, післягарантійний. У нашому сервісному центрі виконуються всі види слюсарних, кузовних робіт. Невеликі поломки локального плану усуваються шляхом поточних робіт. Капремонт – масштабне, що вимагає часу захід. Воно передбачає розбирання машини, демонтаж ДВС, різних вузлів. На початковому етапі проводиться зоровий огляд і обстеження для встановлення причин і масштабу проблем. На підставі отриманих даних майстер визначає необхідність відновлення або встановлення нових запчастин. Ми використовуємо оригінальні автозапчастини, які сумісні з конкретною моделлю, забезпечують збереження її технічних особливостей і забезпечують надійну експлуатацію в післяремонтного періоді. На складі є популярні і рідкісні комплектуючі, під замовлення – доставляємо деталі. Гарантійний термін на встановлені автозапчастини становить 12 місяців. Ремонт проводиться після погодження з клієнтів одного із запропонованих варіантів.
 3. На станції преміум-класу проводиться профілактика, перевірка і ремонт практично всіх систем і агрегатів – ДВС, зчеплення, КПП, ходової частини, паливної і охолоджуючої системи. Усуваємо несправності рульового управління, електро- і додаткового устаткування, електроніки.
 4. Крім того, в нашому спеціалізованому сервісі проводиться регламентне і сезонного техобслуговування з тестуванням, заміною рідин, свічок і інших елементів. Залежить вартість ТО Hyundai від переліку виконуваних процедур і ціни на масло, інші витратні матеріали. У додатковий сервіс входять детейлінг-послуги, автомийка, установка сигналізації та інших пристроїв, хімчистка.

Переваги ремонту Хундай в автосервісі Ultra Service

Професійний сервіс Хюндай в Харкові пропонує повний перелік послуг і комфортні умови:

 • Розташування – в центрі міста.
 • Попередній запис на відповідний день і час. Не потрібно чекати, поки звільниться автомастер або підйомник.
 • Власний склад якісних запасних частин для різних моделей.
 • Довічна гарантія на виконані роботи.
 • Персональний менеджер – на весь період до завершення робіт.
 • Зал очікування, де можна відпочити, подивитися електронну пошту, випити чашечку смачної кави.
 • Безкоштовний трансфер по Харкову – якщо клієнт поспішає у справах.

Ціни на ремонт та ТО Hyundai

Ціни на ремонт двигуна

Ціни на ремонт коробки передач

Ціни на ремонт гальмівної системи

Ціни на технічне обслуговування

Ціни на заміну ременя ГРМ

Вартість ремонту підвіски

Вартість ремонту ГУР

Ціни на діагностику автомобіля

Вартість ремонту генератора

Ціни на ремонт стартера

Ціни на ремонт ходової

Ціни на ремонт електрики

Вартість ремонту зчеплення

Ціни на інші види послуг

Call Now Button