Loading

+38 (093) 911-22-00

[email protected]

Пн-Сб: 9.00 – 20.00 Вс: вихідний

Контакти

Сервісне обслуговування та ремонт Субару на СТО Ultra Service у Харкові

Дешевше ніж у дилера на 51% - без втрати дилерської гарантії!

Виберіть модель

Subaru Outback Subaru Impreza WRX Subaru Legacy Subaru XV Subaru Impreza Subaru Tribeca Subaru Forester
Виберіть послугу

Cервіс Субару

Автомобілі цієї марки по праву вважаються ексклюзивом. Вони поєднують елегантний лаконічний вигляд і наповнення, засноване на останніх технічні нововведення. Якісної машині потрібно професійне обслуговування, яке можна отримати на СТО Subaru з гарантією якості. Тут надається повний перелік послуг – від діагностичної перевірки до масштабного капремонту.

Спеціалізація передбачає застосування високотехнологічного обладнання, установку якісних оригінальних запчастин, що дозволяє усувати поломки будь-якого характеру і масштабу, забезпечує безпроблемну експлуатацію авто в післяремонтного періоді.

Види послуг СТО Субару в Харкові

На СТО Субару в Харкові виконується повний комплекс робіт, які дозволяють своєчасно виявити і усунути несправності, підтримувати машину в технічно справному стані. Ми пропонуємо автовласникам наступні види послуг:

  1. Комп’ютерна діагностика Subaru – входить в список заходів планового техогляду. Діагностичне тестування проводиться із застосуванням сучасного програмного забезпечення, що дозволяє виявити нетипові і приховані несправності, помилки і збої в роботі електроніки. Рекомендується перевіряти машину, якщо з’явилися тривожні ознаки – стук в моторі, довгий шлях гальмування, погіршилася керованість. Також перед придбанням б/в автомобіля важливо мати об’єктивні відомості про його стан. За результатами діагностики фахівець готує офіційний висновок з детальним описом стану машини і виявлених неполадок. Достовірна інформація допоможе оцінити ймовірні ризик, прорахувати витрати і прийняти правильне рішення про угоду.
  2. Технічне обслуговування. Проводиться в плановому порядку, в терміни і обсязі процедур, передбачені автовиробником. В основному, ТО проводиться через 10000 – 15000 км пробігу. Терміни можуть скоротитися, якщо машина експлуатується при підвищених навантаженнях, часто їздить з заповненим причепом. У стандартний список робіт входить заміна масла, елементів фільтрації, свічок запалювання. Проводиться перевірка вузлів та систем, виконуються регулювання. У вартість обслуговування Subaru входять виконані процедури та витратні матеріали.
  3. Сезонне техобслуговування. Перед влітку і взимку замінюють шини та технічні рідини, перевіряють роботу гальм, обробляють днище антикорозійним складом.
  4. Поточний і капітальний ремонт Субару, усунення локальних поломок і великих несправностей. На підставі перевірки складається план ремонту в декількох варіантах, з заміною або відновленням деталей. У нас є запаси оригінальних і аналогових автозапчастин, які встановлювати – вирішує клієнт. Ми ремонтуємо двигун, АКПП, ходову частину, генератор, турбіну і представляємо на роботу довічну гарантію, на встановлені комплектуючі – на один рік.

Переваги обслуговування і ремонту Subaru в компанії Ultra Service

У нашому автосервісі Subaru обслуговуються авто всіх моделей, будь-якого року випуску і технічного стану. Серед переважних сторін нашого сервісу:

  • ТО, діагностика, всі види профілактичних і ремонтних робіт.
  • Власний склад запасних частин, доставка під замовлення.
  • Прийом за попереднім записом на зручний день і час.
  • Супровід персонального менеджера протягом усього процесу.
  • Сучасний VIP-зал очікування.
  • Тим, хто поспішає, надаємо безкоштовний трансфер по Харкову.

Щоб записатися або отримати додаткову інформацію, зателефонуйте нашим менеджерам.

Ціни на ремонт та ТО Subaru

Ціни на ремонт двигуна

Ціни на ремонт коробки передач

Ціни на ремонт гальмівної системи

Ціни на технічне обслуговування

Ціни на заміну ременя ГРМ

Вартість ремонту підвіски

Вартість ремонту ГУР

Ціни на діагностику автомобіля

Вартість ремонту генератора

Ціни на ремонт стартера

Ціни на ремонт ходової

Ціни на ремонт електрики

Вартість ремонту зчеплення

Ціни на інші види послуг

Call Now Button