Loading

+38 (093) 911-22-00

[email protected]

Пн-Сб: 9.00 – 20.00 Вс: вихідний

Контакти

Сервісне обслуговування та ремонт Peugeot на СТО Ultraservice у Харкові

Дешевше ніж у дилера на 51% - без втрати дилерської гарантії!

Виберіть модель

Peugeot 308 Peugeot 307 Peugeot 206 Peugeot 107 Peugeot 508 Peugeot 406 Peugeot Partner Peugeot 4007 Peugeot 3008 Peugeot 207 Peugeot 408 Peugeot 407
Виберіть послугу

Сервіс Пежо від компанії Ultraservice

Сучасні автомобілі, оснащені електронікою, вимагають спеціалізованого обслуговування. На СТО Пежо у Харкові виконуються всі види робіт, які необхідні для профілактики, виявлення і усунення неполадок:

 • Комп'ютерна діагностика Peugeot – виконується при проведенні планового ТО, в разі появи тривожних симптомів, перш ніж укладати угоду купівлі – продажу. За допомогою спеціальних стендів, сканерів і тестерів безпомилково визначається проблемна зона і готується висновок з детальним описом неполадок.
 • Підбір комплектуючих. За погодженням з клієнтом встановлюються запчастини зі складу або організовується їх доставка під замовлення. У нас є оригінальні автозапчастини та високоякісні копії.
 • Поточний, капітальний ремонт Пежо в Харкові – проводиться після діагностики, складання плану і його узгодження з власником авто. Ми ремонтуємо двигуни, ходову, трансмісію, АКПП, паливну систему і гальма.
 • Технічне обслуговування Peugeot – всіх видів. Регламентні роботи проводяться в терміни і згідно з інструкцією, передбаченої заводом-виробником. При плановому ТО проводимо тестування вузлів і систем, замінюємо зношені запчастини, мастило і технічні рідини. В рамках сезонного ТО виконуємо шиномонтажні роботи, заміну масла, антикорозійну обробку.
 • Передпродажна підготовка. Підготуємо авто будь-якої марки і моделі до продажу, виконаємо діагностичне обстеження, усунемо несправності.

Якість послуг автосервісу Пежо у Харкові

Наш спеціалізований сервіс Пежо надає послуги преміального класу, які відповідають сучасним європейським стандартам. Висока якість досягається за рахунок наступного:

 • Професійний менеджмент і продумана схема взаємин з клієнтом дозволяє оперативно і результативно вирішувати нестандартні та складні завдання. Ми впораємося там, де інші не допоможуть.
 • Високотехнологічне оснащення останнього покоління і максимально повної комплектації – стенди для фреону різного виду, тестування розвалу / сходження, вимірювальні прилади, сканери, мотор-тестери і спеціальне програмне забезпечення.
 • У нашій компанії працюють діагности і автомайстра з досвідом від 10 – 12 років, які регулярно проходять навчання та підвищення кваліфікації на тренінгах. Кожна маніпуляція виконується акуратно і максимально точно, тому помилки, відхилення від норми або переробки – виключаються. Гарантійні зобов'язання на виконані роботи надаються довічно.
 • Сертифіковані запасні частини оригінального випуску. За бажанням клієнта можуть бути встановлені якісні копії. На складі СТО є практично всі комплектуючі, популярні і рідкісні. Під замовлення ми доставляємо будь-які запчастини за вигідною ціною. На всі деталі гарантія становить 12 місяців.

Обслуговування, діагностика і ремонт Peugeot на СТО Ultraservice

На СТО Пежо у Харкові можна замовити будь-який вид техобслуговування, ремонту або профілактики. Обов'язковою заходом в автосервісі є діагностика, яка проводиться за планом, при підозрі на поломку, перед покупкою.

В машинах цієї марки найчастіше виконуються такі процедури:

 • комплексна перевірка систем салону;
 • обстеження механізмів ходової частини;
 • візуальний огляд кузовних і оптичних елементів;
 • тестування електроніки;
 • діагностика мотора;
 • перевірка рівня масла і технічних рідин;
 • заміна мастила, паливного, повітряного, салонного фільтра;
 • додаткові діагностики і сервіс на вимогу клієнта.

На СТО Peugeot виконуються всі види авторемонтних робіт:

 • ДВС – виробляються поточні процедури для усунення дрібних неполадок і капремонт з розбиранням і заміною вузлів. Попередньо здійснюється огляд і діагностична перевірка. За результатами виконується розбирання, демонтаж вузлів, відновлення або заміна.
 • Ходовий. Ця частина страждає від їзди по бездоріжжю. В результаті прискорено зношуються і виходять з ладу різні компоненти, що проявляється стороннім шумом, зниженням керованості.
 • Кузови. Щоб перевірити геометричні параметри кузова, застосовується спеціальний стенд, який фіксує непомітні оку дефекти. Для видалення вм'ятин використовується стапель. Комп'ютерний підбір відтінку і спеціальна технологія фарбування забезпечує високоякісний результат.

Це – тільки частина робіт, які виконуються на нашій станції. Ви можете подивитися повний перелік, дізнатися вартість ТО Пежо і інших процедур на сайті або уточнити у менеджерів по телефону. Записатися на будь-який час можна онлайн за допомогою додатка.

Ціни на ремонт та ТО Peugeot

Ціни на ремонт двигуна

Ціни на ремонт коробки передач

Ціни на ремонт гальмівної системи

Ціни на технічне обслуговування

Ціни на заміну ременя ГРМ

Вартість ремонту підвіски

Вартість ремонту ГУР

Ціни на діагностику автомобіля

Вартість ремонту генератора

Ціни на ремонт стартера

Ціни на ремонт ходової

Ціни на ремонт електрики

Вартість ремонту зчеплення

Ціни на інші види послуг

Call Now Button