Loading

+38 (093) 911-22-00

[email protected]

Пн-Сб: 9.00 – 20.00 Вс: вихідний

Контакти

Сервісне обслуговування та ремонт Nissan на СТО Ultra Service у Харкові

Дешевше ніж у дилера на 51% - без втрати дилерської гарантії!

Виберіть модель

Nissan Primera Nissan Almera Nissan Tiida Nissan Sentra Nissan Juke Nissan Qashqai Nissan X-Trail Nissan Murano Nissan Teana Nissan Maxima Nissan Pathfinder Nissan Note
Виберіть послугу

Сервіс Ніссан в Харкові

Регулярне якісне техобслуговування та своєчасне усунення неполадок – гарантія безпеки руху та відсутності проблем у шляху. На нашій СТО Nissan виробляються всі види сервісу, передбачені регламентом, і ремонтні заходи будь-якого обсягу і характеру.

У нас створена потужна матеріально-технічна база, застосовуються прогресивні технології, є власний склад запчастин, тому ми вирішуємо завдання будь-якої складності і допомагаємо тоді, коли інші не беруться за справу.

Види несправностей, які можна відремонтувати на СТО Nissan в Харкові

На станції технічного обслуговування Ніссан усуваються поломки будь-якого характеру і складності:

 • Розтягування ланцюга ГРМ.
 • Вихід з ладу головки блоку циліндрів. Супроводжується густим білим димом, мотор троїть.
 • Підвищена витрата масла в двигуні. Відбувається в результаті зносу кілець, сальників, поршнів.
 • Засмічення регулятора холостого ходу. Відбувається, в основному, після 100 тис. Км пробігу.
 • Брудні дросельної заслінки. Може привести до збою в роботі мотора.
 • Знос гальмівних колодок і дисків, вихід з ладу інших деталей і безпеку.

На СТО Ніссан в Харкові виявляються такі послуги:

Технічне обслуговування за регламентом автовиробника.

Частоту планового ТО встановлює завод-виробник. Щоб підтримувати автомобіль у справному стані, слід дотримуватися періодичність ТО і правила експлуатації. Зазвичай проводиться через 10 – 15 тисяч км пробігу. В рамках обслуговуючих заходів проводиться заміна масла, фільтруючих елементів, прокладок, перевіряються вузли і агрегати, виконуються настройки. Залежить вартість ТО Nissan від переліку виконуваних процедур і цін на матеріали, запчастини.

Підготовка до літнього і зимового сезону.

Для забезпечення безпеки руху при зміні сезону виробляють певні роботи. Перед зимою виконують антикорозійну обробку, змінюють гуму, перевіряють справність елементів гальмівної системи.

Обстеження перед покупкою.

При покупці авто, яке експлуатувалося, перш ніж укладати угоду, слід провести комп’ютерну діагностику Nissan, щоб отримати достовірну інформацію про його стан. За результатами перевірки діагност робить висновок про техстані, вказує ступінь зносу вузлів і агрегатів.

Дефектовка, усунення неполадок і відновлення.

Для встановлення причин виходу з ладу проводиться огляд, інструментальне обстеження, розбирання вузлів. На підставі дефектації підбираються комплектуючі для заміни, складається план ремонтних заходів.

Послуги сервісу Ніссан від автосервісу Ultra Service

Спеціалізований автосервіс Ніссан надає комплексні послуги з техобслуговування, діагностики та ремонту будь-якої складності. Для цього у нас є сучасне обладнання, власний склад комплектуючих і великий практичний досвід. У число наших конкурентних переваг входить:

 • Робота з машинами будь-якого року випуску, стану і моделі. Усунення стандартних і нестандартних поломок. Високоточна діагностика дозволяє фахівцеві швидко визначити причину проблем і підібрати оптимальний варіант її вирішення. Виконуємо сезонне і регламентне ТО.
 • Високотехнологічне обладнання – стенди в повній комплектації для діагностики і регулювання, спеціальні інструменти і програмне забезпечення. Всі види запасних частин, включаючи рідкісні, оригінали та якісні аналоги.
 • Після діагностики майстер становить кілька варіантів вирішення проблеми. Якщо потрібно терміновий ремонт, можна використовувати наявні на складі автозапчастини. Під замовлення – забезпечуємо доставку будь-якої деталі.
 • Майстри з досвідом від 10 років, які ідеально знають влаштування такої марки. Процедури виконуються на високому професійному рівні, без браку і переробок. На виконані роботи надається довічна гарантія, на автозапчастини – до одного року.
 • Автосервіс працює з понеділка по суботу. Ми приймаємо клієнтів за попереднім записом по телефону або по онлайн-заявці. Поки працюють майстри можна почекати в комфортному залі або замовити безкоштовний трансфер в будь-яку точку міста.
 • Кожного клієнта супроводжує персональний менеджер, який контролює процес, консультує і відповідає на питання. Подивитися ціни можна в нашому прайс-листі або дізнатися у консультанта по телефону.

Види технічного обслуговування Nissan

У нашому автоцентрі в Харкові обслуговування автомобілів Ніссан виконується за такими напрямами:

 • профілактичні заходи;
 • ремонт – поточний, капітальний, терміновий.

Уникнути серйозних проблем і збільшити термін експлуатації техніки можна шляхом регулярного техобслуговування і усунення дефектів на ранній стадії. Профілактика передбачає заміну масла, антифризу і інших робочих рідин. Перевіряються і налаштовуються оптичні елементи, бортова електроніка, гальмівна система.

Обов’язково проводяться сезонні процедури – шиномонтаж, чистка кондиціонера і радіатора грубки. При локальних поломки виконуються поточний ремонт Ніссан, при великих несправності – капремонт з розбиранням і заміною вузлів. На виконані роботи в нашому автоцентрі надається довічна гарантія.

Ціни на ремонт та ТО Nissan

Ціни на ремонт двигуна

Ціни на ремонт коробки передач

Ціни на ремонт гальмівної системи

Ціни на технічне обслуговування

Ціни на заміну ременя ГРМ

Вартість ремонту підвіски

Вартість ремонту ГУР

Ціни на діагностику автомобіля

Вартість ремонту генератора

Ціни на ремонт стартера

Ціни на ремонт ходової

Ціни на ремонт електрики

Вартість ремонту зчеплення

Ціни на інші види послуг

Call Now Button