Loading

+38 (093) 911-22-00

[email protected]

Пн-Сб: 9.00 – 20.00 Вс: вихідний

Контакти

Діагностика та ремонт Chevrolet на СТО Ultraservice у Харкові

Дешевше ніж у дилера на 51% - без втрати дилерської гарантії!

Виберіть модель

Chevrolet Aveo Chevrolet Blazer Chevrolet Cruze Chevrolet Malibu Chevrolet Suburban Chevrolet Epica Chevrolet Orlando Chevrolet Tahoe Chevrolet Captiva Chevrolet Lacetti Chevrolet Spark Chevrolet TrailBlazer Chevrolet Cobalt Chevrolet Lanos Chevrolet Rezzo
Виберіть послугу

СТО Chevrolet від компанії Ультра Сервіс

Ця марка автомобілів представлена різноманітними моделями. Цей бренд виробляє зручні сімейні кросовери, масивні позашляховики, універсали. Вони надійні, безпечні і практичні. Спеціалізований сервіс Шевроле в Харкові надає великий спектр послуг, спрямованих на обслуговування та усунення несправностей різного характеру і складності. Для авто будь-якої моделі і року випуску проводиться:

  • огляд і комп’ютерна діагностика для визначення причин поломки;
  • регламентне і сезонного техобслуговування;
  • слюсарні, малярні, кузовні роботи;
  • поточний і капітальний ремонт;
  • чіп-тюнінг, рестайлінг, встановлення додаткового обладнання.

Сервіс центр Шевроле в Харкові

Як показує практика, на СТО Шевроле найчастіше звертаються з проблемами ходової частини, несправностями кондиціонера, ушкодженнями кузова. Внаслідок агресивного водіння, частою їзди по бездоріжжю деякі деталі прискорено зношуються і виходять з ладу. Це супроводжується появою нетипових шумів, відмовою або неефективною роботою систем і вузлів. Погіршується керованість, гальмування.

У таких випадках допоможе слюсарний ремонт автомобілів Шевроле в автоцентрі. Попередньо проводиться діагностика, щоб визначити причину проблем і способи її усунення.

Комплексна комп’ютерна діагностика Chevrolet дає швидкий і точний результат, за яким можна зробити об’єктивний висновок про причини поломки, виявити дефекти, зношені деталі. Обладнання, що застосовується і програмне забезпечення дозволяє швидко провести перевірку і отримати високоточний результат, на підставі якого плануються ремонтні роботи.

Ремонт проводиться з використанням спеціального обладнання, стендів, інструментів. Матеріально-технічна база станції техобслуговування постійно оновлюється і розширюється, що дозволяє нам виконувати на високому рівні практично всі авторемонтні операції.

Одним з основних умов безпроблемної роботи машини в післяремонтного періоді є використання якісних автозапчастин. Ми маємо в своєму розпорядженні великим складом оригінальних сертифікованих комплектуючих, які ідеально підходять для конкретної моделі. За погодженням з клієнтом можлива установка аналогів високої якості.

Запчастини зі складу встановлюються відразу. Клієнт може замовити доставку потрібного вузла. При цьому потрібно буде трохи почекати, але ціна вийде зі знижкою, що впливає на загальну вартість ремонту Chevrolet на нашій СТО. На всі запасні частини термін гарантійних зобов’язань становить один рік.

Вм’ятини та інші пошкодження кузова – поширена проблема. Для відновлення геометрії та видалення вм’ятин в нашому сервісі використовується спеціальний інструмент, який дозволяє безслідно усувати дефекти навіть у найважчих для доступу місцях і без деформації металу.

Для підтримки справного стану і забезпечення безпечних поїздок автовласник щодня оглядає машину, заміряє тиск в автошина, перевіряє рівень масла. Ми виконуємо всі види технічного обслуговування – нульове, періодичне, сезонне. При цьому дотримуємося усіх вимог та інструкції автовиробника. На нульове ТО запрошуємо нові машини, регламентне рекомендується проходити через кожні 10000 – 15000 км. Обов’язково слід підготувати автомобіль до літнього і зимового сезону – замінити шини і масло, обробити антикорозійним складом кузовні елементи, перевірити грубку, кондиціонер.

У нас – великий практичний досвід в ремонті авто цієї марки, сучасне технічне оснащення і висококласні майстри. Тому якість ремонтних робіт відповідає європейських стандартам і підтверджується офіційною довічною гарантією.

Автосервіс Шевроле «Ultra Service»

У список послуг нашого автосервісу преміум-класу входить:

  • Комп’ютерна діагностика Chevrolet – обов’язкова процедура, на підставі якої діагност виявляє збої в електроніці і робить висновок про наявні поломки. Виконується в рамках регламентного техобслуговування або в разі поломок. Обстеження проводиться шляхом підключення комп’ютера до машини, сканування і отримання кодів помилок. Наші діагности безпомилково розшифровують коди, використовують при цьому рекомендації автовиробника. Щоб деталізувати дефекти і підтвердити точність результату, виконується аналогова перевірка з онлайн моніторингом інформації Data Stream.
  • Перевірка і ремонт ДВС. Для оцінки стану і працездатності двигуна проводиться сканування і повне розбирання силового агрегату. Комплексний підхід дозволяє точно встановить проблемні вузли, зношені або пошкоджені деталі. На підставі отриманої інформації планується обсяг робіт для поточного або капітального ремонту, підбираються запасні частини для заміни. Від цього безпосередньо залежить ціна ремонту Шевроле у нас. Як правило, клієнту пропонується кілька варіантів ремонту, тип використовуваних запчастин – оригінали або копії. У будь-якому випадку, результатом ремонту буде працездатний агрегат з відмінними технічними параметрами і гарантією якості.
  • Монтаж додаткового обладнання і чіп-тюнінг. В автоцентрі можна замовити установку сучасної сигналізації, навігатора, реєстратора, мультимедіа-системи, кліматичного обладнання та інших опцій, який підвищують безпеку і комфортність експлуатації автомобіля, його зберігання на стоянці. На замовлення виконуємо роботи по оптимізації функціонування мотора, які роблять його більш потужним і економічним.
  • Ви можете попередньо проконсультуватися по телефону або відразу записатися на обслуговування. У нас вас чекатиме персональний менеджер, вільні майстри і підготовлене обладнання. Для зручності клієнтів працює зал очікування або надається безкоштовний трансфер по місту.

Ціни на ремонт та ТО Chevrolet

Ціни на ремонт двигуна

Ціни на ремонт коробки передач

Ціни на ремонт гальмівної системи

Ціни на технічне обслуговування

Ціни на заміну ременя ГРМ

Вартість ремонту підвіски

Вартість ремонту ГУР

Ціни на діагностику автомобіля

Вартість ремонту генератора

Ціни на ремонт стартера

Ціни на ремонт ходової

Ціни на ремонт електрики

Вартість ремонту зчеплення

Ціни на інші види послуг

Call Now Button