Loading

+38 (093) 911-22-00

[email protected]

Пн-Сб: 9.00 – 20.00 Вс: вихідний

Контакти

Діагностика та ремонт Opel на СТО Ultraservice в Харкові

Дешевше ніж у дилера на 51% - без втрати дилерської гарантії!

Виберіть модель

Opel Zafira Opel Vectra Opel Corsa Opel Insignia
Виберіть послугу

Ця марка – гідний представник сімейства німецьких автомобілів. Опель – надійна, практична і безпечна машина. Але поганий стан доріг, агресивне водіння і використання низькоякісного палива призводить до різних неполадок. Виявити їх на початковому етапі і усунути можна на СТО Опель в Харкові, де виконуються всі види авторемонтних робіт. Ви може записатися на зручний час і замовити будь-яку послугу – від діагностики до детейлінг і капітального ремонту.

Сервіс Опель від компанії Ultraservice

Наша станція пропонує комплексний сервіс преміального рівня і повний спектр процедур щодо виявлення та усунення несправностей. На СТО Opel виконуються наступні види робіт:

 • Комп'ютерна діагностика Opel – прогресивний високоточний метод оцінки технічного стану авто і виявлення поломок, дрібних і прихованих, які неможливо виявити шляхом огляду або іншим способом. Перевірка проводиться із застосуванням стендів, сканерів, мотор-тестерів і спеціального софту. Результати заносяться в висновок, який служить підставою для ремонту. Перевіряти машину слід регулярно, в рамках техобслуговування, при появі сторонніх звуків і інших ознак несправностей, перед покупкою техніки, яка перебувала в експлуатації.
 • Підбір запасних частин. На складі СТО є великі запаси комплектуючих, які найчастіше використовуються для заміни. Також є і рідкісні запчастини. Що встановлювати – оригінал або якісну копію, вирішує клієнт. Можна вибрати деталі, наявні на складі, або замовити доставку по більш привабливою ціною.
 • Поточний і капітальний ремонт автомобілів Опель – виконується після перевірки і встановлення причин несправностей, узгодження плану ремонтних робіт з клієнтом.
 • Технічне обслуговування Opel – нульове, регламентне, сезонне. Роботи виконуються в терміни і згідно з інструкцією, розробленою виробником. Стандартні процедури передбачають заміну мастила і рідин, зношених деталей, фільтрів, свічок. Також проводиться вимір основних робочих параметрів, регулювання і балансування. При сезонному обслуговуванні замінюється масло, шини, виконується антикорозійна обробка кузова.
 • Діагностика перед продажем. Перевіряються всі агрегати і системи, оцінюється реальний технічний стан.

Ремонт Opel в Харкові

Якщо потрібен якісний ремонт Опеля в Харкові, звертайтеся в наш автосервіс. У нас є спеціалізоване діагностичне обладнання для встановлення проблемної ділянки, а також високотехнологічне оснащення для усунення неполадок будь-якої складності. Найчастіше, несправності виникають в ходової частини.

Також наші майстри оперативно і з гарантією якості усувають поломки, пов'язані:

 • з електрообладнанням;
 • двигуном;
 • турбіною, стартером;
 • АКПП;
 • гальмівної і паливної системою.

Залежно від проблеми проводиться заміна важелів, наконечників, супортів, дисків. Виконується регулювання розвалу-сходження на стенді. Проводиться капітальний ремонт ДВС з розбиранням і встановленням нових свічок, поршнів та інших елементів. Здійснюється прокачування гальм і заливка нової рідини.

У нашому сервісному центрі проводиться дефектовка запчастин і установка нових комплектуючих – фільтрів, підшипників, елементів приводів, а також заміна технічних рідин з урахуванням рекомендацій автовиробника.

Переваги автосервісу Опель від компанії «Ultraservice» в Харкові

Преміальний автосервіс Опель – це висококласні послуги з ремонту та обслуговування автомобілів, якість яких відповідає європейському рівню. До численних достоїнств нашої компанії належить:

 • сучасне оснащення, обладнання та прилади останнього покоління;
 • склад запасних частин у великій номенклатурі, доставка під замовлення;
 • висококваліфіковані майстри з досвідом від 10 років;
 • прийом за попереднім записом – в конкретний час клієнта буде чекати майстер, вільний підйомник і обладнання;
 • гарантія на роботи і автозапчастини;
 • кожного клієнта – супровід персонального менеджера;
 • просторий VIP-зал очікування;
 • безкоштовний трансфер по Харкову.

Записатися можна онлайн за допомогою додатка або по телефону.

Ціни на ремонт та ТО Opel

Ціни на ремонт двигуна

Ціни на ремонт коробки передач

Ціни на ремонт гальмівної системи

Ціни на технічне обслуговування

Ціни на заміну ременя ГРМ

Вартість ремонту підвіски

Вартість ремонту ГУР

Ціни на діагностику автомобіля

Вартість ремонту генератора

Ціни на ремонт стартера

Ціни на ремонт ходової

Ціни на ремонт електрики

Вартість ремонту зчеплення

Ціни на інші види послуг

Call Now Button