Loading

+38 (093) 911-22-00

[email protected]

Пн-Сб: 9.00 – 20.00 Вс: вихідний

Контакти

Ремонт Audi (Ауді) на СТО Ultra Service у Харкові

Дешевше ніж у дилера на 51% - без втрати дилерської гарантії!

Виберіть модель

AUDI A7 AUDI A8 AUDI Q3 AUDI Q5 AUDI Q7 AUDI S3 AUDI S5 AUDI S8 AUDI TT AUDI A2 #2 AUDI A1 AUDI A2 AUDI A3 AUDI A4 AUDI A5 AUDI A6
Виберіть послугу

Сервіс Ауді в Харкові

Ця марка представлена широким модельним рядом, тому є популярною серед українських автомобілістів. Залежно від потреб і бюджету можна підібрати седан, мінівен або кросовер. Якісний автомобіль вимагає професійного обслуговування. Преміальний сервіс Ауді в Харкові – послуги, які пропонує СТО Ультра Сервіс. Тут виконується великий спектр робіт – від діагностики і ТО до усунення будь-яких неполадок.

Ключовою особливістю авто цього бренду є передній привід, а також турбонаддув. Крім моделей з бензиновим ДВС компанія стала випускати і дизельні. Вони більш вимогливі до якості палива і ремонту. На СТО Audi проводиться сервісне обслуговування авто з будь-яким типом двигуна – швидко, якісно і з гарантією.

Діагностика, сервісне обслуговування і ремонт Audi в автосервісі Ultra Service

Регулярне техобслуговування, своєчасне усунення неполадок і підготовка машини до нового сезону – заходи, що дозволяють підтримувати її в технічно справному стані. Це зводить до мінімуму ризик поломок в дорозі і виникнення аварійних ситуацій, забезпечує безпеку і комфортність поїздки.

На спеціалізованій станції технічного обслуговування виконується повний комплекс робіт з автомобілями будь-якого віку і модифікації:

  • Комп’ютерна діагностика Audi. Комплексне обстеження дозволяє оцінити стан машини, виявити зношені деталі і встановити причини неполадок. Така перевірка проводиться при появі ознак несправності, а також в рамках передпродажної підготовки або перед покупкою. Стенди, сканери та інші прилади дозволяють швидко і без помилок встановити проблемну ділянку. Діагност складає висновок, за результатами якого плануються ремонтні роботи. У нас ціна діагностики Ауді залежить від обсягу робіт.
  • Підбір автозапчастин. У нас є власний склад комплектуючих. Оригінальні запчастини поставляються безпосередньо з Німеччини. За погодженням з клієнтом можуть бути встановлені аналоги високої якості. Якщо автовласник може почекати, ми доставимо деталі в стислі терміни, при цьому вони будуть коштувати дешевше, ніж запчастини, наявні на складі. На комплектуючі надається офіційна гарантія терміном до одного року.
  • Всі види ремонту автомобіля Ауді – ремонтуємо двигуни, ходову частину, усуваємо неполадки в гальмівній і паливній системі, проблеми з рульовим керуванням. Якщо стала провалюватися педаль, підвищився витрата палива, з’явилися нехарактерні звуки – відразу звертайтеся в автосервіс. Це дозволить уникнути складних поломок і додаткових витрат.
  • Технічне обслуговування в сервісі Audi – проводиться за регламентом, розробленим виробником. Застосовується спеціальне програмне забезпечення, перевіряється стан і працездатність вузлів і агрегатів. Зношені деталі, фільтри, технічні рідини – замінюються. Також ми виконуємо сезонне ТО Ауді, яке включає шиномонтаж, заміну масла, чистку кондиціонера.

Крім того, проводимо післягарантійне обслуговування, встановлюємо додаткове обладнання, надаємо послуги детейлінг і передпродажної підготовки.

Переваги сервісу Audi в Харкові

Якщо вам потрібен кваліфікований ремонту Ауді в Харкові, звертайтеся в наш спеціалізований техцентр. Ми пропонуємо широкий перелік послуг і гнучкі умови:

  • застосування нового обладнання та інструментів;
  • комплектуючі – в наявності і під замовлення;
  • майстри з практикою від 10 років;
  • безстрокова гарантія на виконані роботи;
  • знижки постійним клієнтам.

Ви можете дізнатися вартість обслуговування Audi і записатися на зручний час по телефону. Сервіс знаходиться в центрі міста і працює щодня, крім неділі.

Ціни на ремонт та ТО AUDI

Ціни на ремонт двигуна

Ціни на ремонт коробки передач

Ціни на ремонт гальмівної системи

Ціни на технічне обслуговування

Ціни на заміну ременя ГРМ

Вартість ремонту підвіски

Вартість ремонту ГУР

Ціни на діагностику автомобіля

Вартість ремонту генератора

Ціни на ремонт стартера

Ціни на ремонт ходової

Ціни на ремонт електрики

Вартість ремонту зчеплення

Ціни на інші види послуг

Call Now Button