Loading

+38 (093) 911-22-00

[email protected]

Пн-Сб: 9.00 – 20.00 Вс: вихідний

Контакти

Обслуговування та ремонт Suzuki на СТО Ultraservice у Харкові

Дешевше ніж у дилера на 51% - без втрати дилерської гарантії!

Виберіть модель

Suzuki SX4 Suzuki Swift Suzuki Vitara Suzuki Grand Vitara
Виберіть послугу

Автомобілі цієї японської марки цінуються за відмінну прохідність, економічність і надійність. Причому популярність вони утримують як мінімум останні 30 років. На СТО Сузукі проводиться комплексне обслуговування машин всіх моделей і року випуску.

Діагностика

Точне встановлення причини поломки – умова ефективного ремонту. У нашому сервісі є високотехнологічне діагностичне обладнання – стенди, сканери, мотор-тестери, ПО, що дозволяє максимально швидко отримати достовірний результат.

 

 

Всі види ремонту, заміна комплектуючих

Поточний і капремонт проводиться на професійному рівні. За погодженням з клієнтом встановлюються оригінальні або аналогові запчастини.

Технічне обслуговування

ТО проводиться за інструкцією автовиробника і включає комплекс процедур, які зазначаються в картці. Також виконуємо сезонний сервіс.

Перевірка перед покупкою

Огляд і комплексна діагностика дозволяють оцінити поточний стан техніки і прийняти правильне рішення про угоду.

Сервіс Сузукі від компанії Ultraservice

У нашому автосервісі надається повний перелік діагностичних, профілактичних і авторемонтних робіт:

 • Комп'ютерна діагностика Сузукі – проводиться в рамках регламентного ТО, перед покупкою і в разі ознак поломки. За допомогою спеціального обладнання швидко і точно встановлюється проблемну ділянку і складається висновок з докладним описом несправності.
 • Підбір автозапчастин. На складі завжди є велика номенклатура запасних частин, які затребувані при проведенні ремонтів. За погодженням з клієнтом встановлюються оригінали або якісні копії, що є на складі або з доставкою. В останньому випадку потрібно почекати, але ціна при цьому буде вигідна.
 • Ремонт Сузукі. Виконуємо терміновий, поточний, дрібний і капітальний ремонт АКПП, мотора. А також трансмісії, паливної і гальмівної системи.
 • Технічне обслуговування – нульове, планове, сезонне. Виконуємо весь комплекс сервісних робіт, передбачених регламентом, міняємо масло, фільтри, усуваємо неполадки, заміряємо робочі параметри, готуємо до літнього і зимового сезону.
 • Передпродажна діагностика авто. Перевіримо все системи, оцінимо техстан. Особливо важливо перевірити машину перед покупкою, щоб виявити приховані дефекти.

Ремонт Suzuki у Харкові

На СТО Suzuki є всі ресурси для виконання авторемонтних робіт будь-якого характеру і складності, при цьому дотримуються технологічні норми і регламенти виробника, використовуються оригінали та якісні копії автозапчастин.

Виконуємо наступні види ремонту Сузукі:

 • Ходовий частини. Незадовільний стан доріг, агресивне водіння часто призводить до несправностей, які супроводжуються сторонніми звуками, погіршенням керованості. Якщо такі симптоми з'явилися, слід відразу звернутися до нас за професійною допомогою.
 • Кузовні роботи. Для перевірки геометрії використовується спеціальний стенд, який виявляє дрібні дефекти. Виявлені вм'ятини видаляються стапелем. Фарбування проводиться за допомогою інноваційного обладнання, що дозволяє абсолютно точно передати конкретний відтінок.
 • Двигуна – виконується поточний і капітальний ремонт. Попередньо здійснюється діагностика, підключення до ЕБУ, огляд. За результатами виконується розбирання, демонтаж вузлів, відновлення або заміна.
 • Електрообладнання – ремонтуємо електросистеми, від оптики до клімат-контролю і мультимедіа. Наші майстри швидко і з гарантією впораються з будь-яким завданням – від заміни лампочки до відновлення після короткого замикання.
 • Системи безпеки. Проводимо перевірку і настройку датчиків, блоків управління, ременів і інших компонентів, що забезпечують безпеку для водія і пасажирів.
 • Монтаж додаткового обладнання – установка шумоізоляції, аеродинамічних елементів, тонування, сигналізація.

Вартість ремонту та обслуговування Suzuki залежить від виду і складності робіт, типу використання запасних частин.

Переваги автосервісу Suzuki від компанії «Ultraservice» у Харкові

Наша станція надає повний набір послуг і забезпечує гнучкі умови:

 • Повний комплекс робіт – від діагностики до складного ремонту з розбиранням і демонтажем, відновленням і заміною деталей.
 • Великий вибір запасних частин – запаси на складі і доставка на замовлення.
 • Довічні гарантійні зобов'язання на роботи і на 12 місяців – на автозапчастини.
 • Послуги персонального менеджера, який супроводжує процес до моменту видачі авто клієнту.
 • Просторий зал, де можна почекати і випити кави, поки машину обслуговують майстри.
 • Кому потрібно терміново виїхати, надаємо безкоштовний трансфер по Харкову.

Ви можете записатися і дізнатися вартість ТО Suzuki по телефону. Для онлайн-запису можна використовувати спеціальний додаток.

Ціни на ремонт та ТО Suzuki

Ціни на ремонт двигуна

Ціни на ремонт коробки передач

Ціни на ремонт гальмівної системи

Ціни на технічне обслуговування

Ціни на заміну ременя ГРМ

Вартість ремонту підвіски

Вартість ремонту ГУР

Ціни на діагностику автомобіля

Вартість ремонту генератора

Ціни на ремонт стартера

Ціни на ремонт ходової

Ціни на ремонт електрики

Вартість ремонту зчеплення

Ціни на інші види послуг

Call Now Button