Loading

+38 (093) 911-22-00

[email protected]

Пн-Сб: 9.00 – 20.00 Вс: вихідний

Контакти

Сервіс Toyota (Тойота) у Харкові

Дешевше ніж у дилера на 51% - без втрати дилерської гарантії!

Виберіть модель

Toyota Corolla Toyota Venza Toyota Land Cruiser Prado Toyota Tundra Toyota Camry Toyota Sienna Toyota Yaris Toyota Avensis Toyota Hilux Toyota Hiace Toyota Sequoia Toyota Auris Toyota Highlander Toyota Prius Toyota Celica
Виберіть послугу

СТО Тойота в Харкові

Компанія Toyota Motor Corporation виробляє надійні і комфортні автомобілі, які користуються популярністю серед українських автомобілістів. Вони привертають зразковою якістю збірки, стильним дизайном, економічністю і тривалим періодом експлуатації. Незважаючи на відсутність частих поломок, необхідно періодично відвідувати СТО Тойота для регулярного техобслуговування і усунення дрібних неполадок. Спеціалізований сервіс пропонує обслуговування і ремонт будь-яких видів – купе, мінівенів, містких седанів, пікапів, кросоверів. До найпопулярніших відносяться Corolla, Camry, Rav4, Land Cruiser Prado.

Особливістю представників цього сімейства є плавний хід навіть при наборі високій швидкості, здатність долати бездоріжжя, просторий салон. Позашляховики добре переносять агресивний стиль їзди і незадовільну поверхню автотраси.

При покупці можна вибрати автоматичну коробку передач або механіку. Заводський брак – не допускається, ремонт машин Тойота потрібно, в основному, після значного пробігу, вичерпання робочого ресурсу та зносу окремих комплектуючих.

Крім того, у нас виконується ремонт Тойота «гібрид», які корпорація стала випускати однією з перших, а зараз є найбільшим їх виробником. Гібридний пристрій передбачає використання електромотора і бензинового двигуна. Повний гібрид може пересуватися з одночасним використанням ДВС і батареї або тільки на електроенергії. Цим японські гібриди відрізняються від аналогів інших брендів, в яких електродвигун використовується тільки разом з ДВС для підвищення його потужності.

Послуги сервісу Тойота на СТО Ultra Service

Преміальна СТО Тойота в Харкові пропонує комплексне техобслуговування всіх модифікацій авто, незалежно від віку і технічного стану. У великий перелік послуг, що надаються входить:

 • Діагностика на СТО Toyota. Обстеження проводиться із застосуванням спецобладнання і високоточних приладів, розроблених саме для цієї марки. Діагностується двигун, ходова, основні вузли.
 • Всі автомобілі оснащені бортовим комп’ютером, щоб визначити поломку, потрібно підключитися до нього і проаналізувати коди помилок. Комп’ютерна перевірка дає абсолютно точний результат і займає від 15 до 30 хвилин.
 • Діагностика двигуна полягає в комп’ютерному тестуванні на різних режимах, огляді і вимірі показників функціонування силового агрегату за допомогою спеціального обладнання. Заміряються зазори між деталями.
 • Діагностика автомобілів Toyota. Діагностичного обстеження підлягає рульове управління, гальмівна система, електрообладнання, електроніка. З огляду на незадовільний стан доріг, найбільш затребуваною послугою в автосервісі Тойота є перевірка ходової частини.
 • Підбір запчастин. Ми використовуємо виключно оригінальні запасні частини, які ідеально поєднуються з технікою, дозволяють зберегти її особливості і забезпечують безпроблемну експлуатацію в післяремонтного періоді. У нас завжди є затребувані і рідкісні комплектуючі. Заміна проводиться після погодження з власником авто.
 • Ремонт будь-якого виду та складності, в тому числі післягарантійний. На СТО Тойота в Харкові виконуються всі види слюсарних, кузовних робіт. На початковому етапі проводиться огляд і обстеження для точного виявлення причин і масштабу проблем, визначається необхідність відновлення або заміни автозапчастин. При поточному – усуваються дрібні неполадки, при капремонті – проводиться демонтаж вузлів і агрегатів, розбирання та встановлення нових комплектуючих. Наявність широкої номенклатури автозапчастин дозволяє виконувати роботи в мінімально можливі терміни.
 • Технічне обслуговування Тойота. Проводиться регулювання розвалу-сходження, чистка та заправка кондиціонера, хімчистка салону, полірування кузовних елементів.
 • Регламентне ТО. Для підтримки автомобіля в справному стані та забезпеченні безпеки дорожнього руху виконуються регламентні заходи. Список процедур і їх періодичність вказуються в інструкції, розробленої виробником транспортного засобу. У їх число входить заміна фільтрів і технічних рідин, ременів. При цьому також враховується період експлуатації агрегату, пробіг. Дізнатися вартість технічного обслуговування Тойоти можна у наших менеджерів по телефону.
 • Передпродажна діагностика. Проведемо обстеження і оцінимо стан всіх систем, підготуємо офіційний висновок, визначимо ймовірні ризики і витрати.

На станції технічного обслуговування Тойота проводиться діагностика і ремонт практично всіх вузлів:

 • ДВС, електродвигунів;
 • зчеплення, КПП;
 • ходової частини;
 • паливної, гальмівної, охолоджувальної системи;
 • рульового управління;
 • електро- і додаткового обладнання.

Усуненням несправностей займаються висококваліфіковані майстри, тому на виконані роботи надається довічна гарантія.

Переваги обслуговування і ремонту Тойота на СТО Ультра Сервіс

Преміальний автосервіс в центрі Харкова обслуговує машини на найвищому рівні і надає гарантію на виконані роботи та запасні частини. Ви зможете особисто переконатися в переважних сторонах наших послуг, до яких відноситься:

 • Професійний менеджмент і чіткий розподіл обов’язків дозволяють найбільш ефективно взаємодіяти з клієнтом і успішно вирішувати складні і нестандартні задачі. Ми допомагаємо там, де інші безсилі.
 • Якісне сервісне техобслуговування і усунення несправностей бензинових і гібридних моделей будь-якого року випуску. Післягарантійне обслуговування Тойоти – захистимо від непередбачених витрат після закінчення гарантійного терміну, виконаємо капремонт і надамо підтримку.
 • Обладнання новітніх моделей і високоточні прилади – діагностичні стенди різного виду, сканери, установки для заправки кондиціонера, комплекси для вимірювання геометрії кузова та багато іншого.
 • Колектив високопрофесійних автомайстрів з практичним досвідом від 10 – 12 років. Маніпуляції виконуються з ювелірною точністю, помилки – виключені, що підтверджується довічними гарантійними зобов’язаннями.
 • Попередній запис. Ми цінуємо час наших клієнтів, тому у нас немає черг. Зателефонуйте або надішліть нам онлайн-заявку, і вас запишуть на будь-який зручний час. У призначений час вас зустріне персональний менеджер, який проінформує про ціни на ТО Тойота, докладно відповість на питання, що цікавлять і буде супроводжувати процес до його повного завершення.

Для відвідувачів завжди відкритий комфортний зал очікування, де можна відпочити і почекати, поки працюють майстри. При необхідності ми надаємо безкоштовний трансфер в будь-яку точку міста.

Ми відкриті щодня крім неділі та чекаємо ваших дзвінків!

Ціни на ремонт та ТО Toyota

Ціни на ремонт двигуна

Ціни на ремонт коробки передач

Ціни на ремонт гальмівної системи

Ціни на технічне обслуговування

Ціни на заміну ременя ГРМ

Вартість ремонту підвіски

Вартість ремонту ГУР

Ціни на діагностику автомобіля

Вартість ремонту генератора

Ціни на ремонт стартера

Ціни на ремонт ходової

Ціни на ремонт електрики

Вартість ремонту зчеплення

Ціни на інші види послуг

Call Now Button