Loading

+38 (093) 911-22-00

[email protected]

Пн-Сб: 9.00 – 20.00 Вс: вихідний

Контакти

Сервісне обслуговування та ремонт Хонда на СТО Ultra Service у Харкові

Дешевше ніж у дилера на 51% - без втрати дилерської гарантії!

Виберіть модель

Honda Accord Honda Pilot Honda HR-V Honda Civic Honda Jazz Honda Legend Honda CR-V Honda Fit
Виберіть послугу

Сервіс Honda

Сучасний автомобіль вимагає професійного обслуговування. Тому для профілактичних процедур і усунення різних неполадок запрошуємо відвідати спеціалізовану СТО Honda, на якій виконуються всі види діагностичних і ремонтних робіт. Машини цієї марки досить надійні. Проблеми пов’язані, в основному, з низькою якістю палива і дорожнього покриття, агресивним водінням і зневагою регулярним технічним обслуговуванням.

Від цього страждає двигун, ходова частина, елементи рульового управління, АКПП, виходить з ладу електроніка. Майстри нашої компанії знають нюанси пристрою, поширені поломки цих авто, тому успішно справляються зі складними і нестандартними завданнями.

Види послуг на СТО Хонда в Харкові

На станції техобслуговування Хонда виконуються всі види робіт, які потрібні для підтримки машини в справному техстані, усунення поломок різного характеру. Ми приймаємо автомобілі всіх моделей і будь-якого року випуску і надаємо наступні види послуг:

 • Комп’ютерна діагностика Хонда – може виконуватися комплексно або частково. Нове діагностичне обладнання, сканери, високочутливі прилади, спеціальне програмне забезпечення дозволяють швидко і без помилок встановлювати причини поломок, зношені та пошкоджені деталі. Діагностичне тестування проводиться при плановому ТО, перед продажем або купівлею техніки, а також при появі симптомів неполадок. До них відносяться проблеми з запуском двигуна, нетипові звуки під час їзди або при гальмуванні, поява неприємного запаху в салоні. Результатом обстеження є висновок з докладним описом стану агрегатів і варіантами усунення несправностей.
 • Підбір нових автозапчастин. Після оцінки стану авто клієнт отримує кілька варіантів ремонту. Для заміни можуть бути використані оригінальні запчастини або якісні копії. У нас є склад з великим запасом комплектуючих, під замовлення – доставляємо будь-які деталі і надаємо гарантію на термін до 12 місяців.
 • Поточний і капітальний ремонт Хонда, відновлення після ДТП. Виконуємо рихтувальні, слюсарні, кузовні роботи, усуваємо подряпини і вм’ятини, відновлюємо форму кузова. Сучасне обладнання дозволяє нам швидко і якісно вирішувати найскладніші завдання.
 • Технічне обслуговування – планове, сезонне. Проводимо всі види регламентного ТО за інструкцією виробника. Замінюємо масло і антифриз, свічки запалювання і фільтри. Тестуємо працездатність всіх систем. Використовуємо стенди в повній комплектації, спеціальні програми і інструменти. У вартість ТО Honda включаються виконані процедури і використані матеріали.
 • Готуємо машини до продажу, пропонуємо триступеневу мийку, детейлінг, додаткові сервісні послуги.

Переваги ремонту та обслуговування Хонда в компанії Ultra Service

Преміальний автосервіс Honda в центрі Харкова в своєму розпорядженні парк високотехнологічного обладнання і штатом професіоналів, які успішно вирішують будь-які проблеми з технікою. Наші конкурентні переваги – це:

 • Повний комплекс робіт – від огляду до складного капремонту з розбиранням і заміною вузлів.
 • Великий вибір комплектуючих – в наявності на складі і з доставкою під замовлення.
 • Супровід персонального менеджера, який контролює процес і консультує клієнта.
 • Просторий і зручний зал, де можна відпочити, поки працюють автомайстра.
 • Тим, хто поспішає у справах, надаємо безкоштовний трансфер.
 • Для запису на зручний час – зателефонуйте або надішліть онлайн-заявку.

Ціни на ремонт та ТО Honda

Ціни на ремонт двигуна

Ціни на ремонт коробки передач

Ціни на ремонт гальмівної системи

Ціни на технічне обслуговування

Ціни на заміну ременя ГРМ

Вартість ремонту підвіски

Вартість ремонту ГУР

Ціни на діагностику автомобіля

Вартість ремонту генератора

Ціни на ремонт стартера

Ціни на ремонт ходової

Ціни на ремонт електрики

Вартість ремонту зчеплення

Ціни на інші види послуг

Call Now Button