Loading

+38 (093) 911-22-00

[email protected]

Пн-Сб: 9.00 – 20.00 Вс: вихідний

Контакти

Ремонт і комп'ютерна діагностика Тесла в сервісі Ultra Service в Харкові

Дешевше ніж у дилера на 51% - без втрати дилерської гарантії!

Виберіть модель

TESLA Roadster TESLA Model S TESLA Model X TESLA Model 3
Виберіть послугу

Електромобілі стають все більш популярними. За своїми технічними характеристиками вони не поступаються маркам з ДВЗ, а по екологічності – набагато перевершують. З огляду на особливості пристрою, обслуговування і ремонт Тесла в Харкові виконує спеціалізований автосервіс. Ключовою відмінністю представників цього бренду є застосування високих технологій, енергоефективність і специфічна конструкція.

Для виробництва кузовних елементів використовується алюміній і вуглеволокно. Завдяки відсутності масивного двигуна і рівномірному розподілу ваги, авто добре маневрує і стійко тримається на крутих віражах.

В електродвигуні встановлено мінімальну кількість тертьових елементів, тому не потрібно часте обслуговування Тесла, заміна фільтрів і інших деталей, що знижує витрати на такі заходи.

Машина має підвищений запас ходу при невеликої ємності батареї, щоб її зарядити, вистачить 30 хвилин. Для управління використовується сенсорний дисплей, в салоні немає зайвих елементів.

Найбільш уразливими є елементи ходової частини та електрообладнання. Після повного зносу батарею потрібно замінити. Зробити це можна в спеціалізованому сервісі Тесла в Харкові – тут вперше був відремонтований електрокар, є необхідні запчастини, виконується «перепрошивка». За весь час у нас техобслуговування отримало 100 автомобілів.

Комп’ютерна діагностика та ремонт TESLA на СТО Ультра Сервіс в Харкові

Завдяки наявності спеціального обладнання і успішному досвіду, наш автосервіс надає широкий перелік послуг:

  • Комп’ютерна діагностика TESLA. Для швидкого і якісного усунення несправностей важливо правильно встановити причину, яка їх викликала. На нашій СТО застосовуються три види діагностичних процедур, включаючи T-CAN, TOOLBOX. Залежно від складності, для обстеження може знадобитися від 2 годин до 2 днів. За результатами – складається висновок, готується план ремонтних робіт.
  • Підбір запасних частин. У сервісі використовуються оригінальні комплектуючі або високоякісні сертифіковані аналоги. На власному складі завжди є затребувані автозапчастини для популярних моделей Model S, X, 3. Клієнту не потрібно займатися самостійним пошуком комплектуючих.
  • Всі види ремонту TESLA – виконуються за стандартами виробника, що гарантує безпроблемну експлуатацію в післяремонтного періоді і відсутність повторних поломок. Це може бути усунення неполадок ходової частини з відновленням або заміною елементів, високовольтної батареї, електродвигуна, електробатареї, інвертора, редуктора.
  • Технічне обслуговування Тесла. Періодичне ТО гарантує справність вузлів і систем, безпеку поїздок. Тому рекомендується проходити його в терміни, встановлені регламентом. У стандартний перелік процедур входить контроль тиску в шинах, перевірка розвалу – сходження, заміна технічних рідин, салонного фільтра. Крім того, спеціальним сканером зчитуються помилки і проводиться їх розшифровка.

Переваги сервісу Тесла від компанії Ultra Service

Високотехнологічні автомобілі вимагають професійного обслуговування за спеціальною програмою. Послуги комплексної перевірки і ремонту електромобілів Тесла надає наш сервісний автоцентр, який визнаний кращим в східному регіоні. Переважною стороною послуг нашої компанії є:

  • високопрофесійне обслуговування всіх моделей електрокарів;
  • офіційна гарантія на роботи – безстрокова, на запчастини – на 12 місяців;
  • власний склад повної номенклатури запчастин;
  • попередній запис на зручний час;
  • супровід персонального менеджера;
  • знижки постійним клієнтам.

Залежно від тривалості процедур, автовласник може відпочити в залі очікування або замовити безкоштовний трансфер в будь-який район міста.

Ціни на ремонт та ТО Tesla

Ціни на ремонт двигуна

Ціни на ремонт коробки передач

Ціни на ремонт гальмівної системи

Ціни на технічне обслуговування

Ціни на заміну ременя ГРМ

Вартість ремонту підвіски

Вартість ремонту ГУР

Ціни на діагностику автомобіля

Вартість ремонту генератора

Ціни на ремонт стартера

Ціни на ремонт ходової

Ціни на ремонт електрики

Вартість ремонту зчеплення

Ціни на інші види послуг

Call Now Button