Loading

+38 (093) 911-22-00

[email protected]

Пн-Сб: 9.00 – 20.00 Вс: вихідний

Контакти

Обслуговування та ремонт Land Rover в автосервісі Ultra Service у Харкові

Дешевше ніж у дилера на 51% - без втрати дилерської гарантії!

Виберіть модель

Land Rover Range Rover Evoque Land Rover Discovery Land Rover Range Rover Velar Land Rover Range Rover Sport Land Rover Range Rover Land Rover Freelander Land Rover Discovery Sport
Виберіть послугу

Сервіс Land Rover в Харкові

Цей потужний позашляховик часто зустрічається на міських вулицях. Він демонструє відмінну прохідність і надійність. Але, з часом навіть у самій якісної техніки виникають неполадки. Пройти техобслуговування і ремонт Ленд Ровер можна в нашому автоцентрі преміум-класу. Ми спеціалізуємося на роботі з машинами цього бренду, успішно справляємося із завданнями будь-якої складності. Наш досвід – більше 600 відремонтованих авто, серед яких Range Rover, Defender, Discovery, Freelander.

До загальних переважним характеристикам моделей відноситься підвищена прохідність, стійкість на поворотах, відмінна маневреність, стильний дизайн і просторий салон. Окремо варто відзначити інноваційні електронні системи, які роблять поїздки максимально комфортними і безпечними.

Діагностика, обслуговування та ремонт автомобілів Ленд Ровер в автосервісі Ultra Service

На спеціалізованій СТО Ленд Ровер роботи виконуються на високому професійному рівні і з поетапним контролем, що гарантує якісний результат. У список наших послуг входить:

  • Комп’ютерна діагностика – в залежності від ситуації проводиться повністю або частково. Сучасне діагностичне обладнання, сканери та мультіінструмент дозволяють швидко і безпомилково виявити причини поломок, знос і пошкодження деталей. Така процедура може проводиться в рамках техобслуговування, а також при появі сторонніх звуків, відмову систем, погіршенні експлуатаційних характеристик. Комплексне обстеження рекомендується в рамках передпродажної підготовки автомобіля і перед покупкою.
  • Підбір запчастин для заміни. Ми використовуємо оригінали автозапчастин, які сумісні з різними моделями машин, гарантують безпроблемну експлуатацію в післяремонтного періоді. За погодженням з власником авто можемо встановити високоякісні аналоги. У нас є склад комплектуючих, клієнт може вибрати термінову заміну або замовити доставку деталі за іншою ціною.
  • Ремонт автомобіля Land Rover- поточний і капітальний. Наша станція технічного обслуговування має парк сучасного обладнання і виконує кузовні, слюсарні та інші роботи. З довічною гарантією на роботи усуваємо несправності двигуна, ходової, гальмівної, паливної системи, інших вузлів та агрегатів.
  • Технічне обслуговування в сервісі Ленд Ровер. Процедури виконуються за регламентом і з урахуванням рекомендацій компанії виробника. Заходи, в залежності від виду ТО Land Rover, включають перевірку працездатності вузлів і деталей. Заміну зношених компонентів, фільтрів, шин, завмер рівня масла та інших технічних рідин. Також перевіряється розвал / сходження на спеціальному стенді, проводиться чистка компонентів опалення та кондиціонування. Загальна вартість ТО Ленд Ровер залежить від виду та обсягу робіт.

Під замовлення – проводимо передпродажну діагностику і підготовку автомобіля, а також надаємо послуги детейлінг і монтажу додаткового обладнання.

Переваги автосервісу Land Rover від компанії Ультра Сервіс

Сервісний автотехцентр обслуговує VIP-автомобілі будь-якої моделі і року випуску швидко і з гарантією якості. Завдяки професійному менеджменту і чіткому розподілу обов’язків, у нас налагоджений ефективний алгоритм взаємодії з клієнтом.

Серед наших основних «плюсів» варто відзначити:

  • обладнання останніх моделей;
  • великий вибір комплектуючих, доставка під замовлення;
  • високопрофесійні майстри з досвідом від 10 років;
  • офіційні гарантійні зобов’язання на роботи і запчастини.

Ми знаходимося в центрі міста і приймаємо за попереднім записом. Ви можете зателефонувати нашим менеджерам, щоб записатися на зручний час, дізнатися вартість обслуговування Ленд Ровер і отримати консультацію з інших питань.

Ціни на ремонт та ТО Land Rover

Ціни на ремонт двигуна

Ціни на ремонт коробки передач

Ціни на ремонт гальмівної системи

Ціни на технічне обслуговування

Ціни на заміну ременя ГРМ

Вартість ремонту підвіски

Вартість ремонту ГУР

Ціни на діагностику автомобіля

Вартість ремонту генератора

Ціни на ремонт стартера

Ціни на ремонт ходової

Ціни на ремонт електрики

Вартість ремонту зчеплення

Ціни на інші види послуг

Call Now Button