Loading

+38 (093) 911-22-00

[email protected]

Пн-Сб: 9.00 – 20.00 Вс: вихідний

Контакти

Обслуговування та ремонт MINI в автосервісі Ultraservice у Харкові

Дешевше ніж у дилера на 51% - без втрати дилерської гарантії!

Виберіть модель

MINI Paceman MINI Hatch MINI Coupe MINI Clubman MINI Cabrio MINI Countryman
Виберіть послугу

Британський MINI Cooper користується величезною популярністю в усьому світі. Компактність і технічні характеристики роблять його кращим міським автомобілем. Підтримувати його в відмінному стані і своєчасно усувати поломки допоможе професійне обслуговування MINI в спеціалізованому сервісному центрі. Ми виконуємо повний комплекс робіт – діагностуємо, ремонтуємо, замінюємо комплектуючі, чистимо і моєму.

Для цього у нас є необхідна база – обладнання, власний склад запчастин. Тому ми виконаємо будь-яке завдання – від заміни лампочки і чищення кондиціонера до суперсучасного детейлінг і капітального ремонту двигуна.

Сервіс MINI від компанії Ultraservice – професійне обслуговування авто

У нашому автосервісі MINI можна замовити комплексне обслуговування або окрему роботу. У перелік послуг, що надаються входить:

 • Комплексна діагностика. Виконується в процесі регламентного ТО, з ініціативи автомобіліста, якщо з’явилися ознаки неполадок. Застосування прогресивних технологій, спеціальних стендів, мотор-тестерів і сканерів дозволяє отримати швидкий і точний результат.
 • Підбір запасних частин. У нас є запас затребуваних, рідкісних комплектуючих в оригінальному виконанні і копії високої якості. Які встановлювати – вирішує автовласник. Під замовлення ми організуємо доставку запчастин за вигідною ціною. На всі встановлені деталі гарантія становить один рік.
 • Терміновий, поточний, капітальний ремонт MINI з довічними гарантійними зобов’язаннями. Після перевірки і встановлення причин поломки складається декілька варіантів ремонту, після узгодження з клієнтом майстри приступають до роботи. Ремонтуємо двигуни, АКПП, трансмісію, гальмівну систему і інші компоненти.
 • Техобслуговування – нульове, регламентне, сезонне. Конкретний перелік заходів і частота їх проведення встановлюється автовиробником. При цьому враховується пробіг, умови експлуатації, навантаження. В ТО входить діагностика, заміна технічних рідин, фільтрів, зношених деталей, балансування і регулювання.
 • Передпродажний сервіс. Включає діагностику, оцінку стану вузлів і систем, ремонт.

Ремонт MINI у Харкові

У комплексний сервіс MINI Купер входять такі види авторемонтних робіт:

 • Заміна гальмівних колодок для ефективної роботи гальмівної системи.
 • Встановлення нових вихлопних труб.
 • Кваліфікований ремонт електрообладнання та електронних пристроїв – для безпеки, комфортності поїздок і паливної ефективності.
 • Швидке усунення сколів та інших дефектів лакофарбового покриття.
 • Невеликі вм’ятини на кузові видаляються стапелем без фарбувальних робіт.
 • Відновлення ЛКП за допомогою прогресивної MINI Colour.
 • Закладення тріщин, подряпин на бампері і інших пластикових елементах.
 • Оновлення оббивки сидінь, усунення подряпин і дефектів в салоні.
 • Усунення тріщин скла, заміна оптики.

Вартість ремонтних робіт розраховується після затвердження плану ремонту автовласником.

Переваги автосервісу MINI від компанії «Ultraservice» у Харкові

Спеціалізований автосервіс в центрі Харкова надає повний комплекс послуг з обслуговування компактних міських авто. Ми маємо в своєму розпорядженні технічними та трудовими ресурсами і маємо успішний досвід. Серед конкурентних переваг варто відзначити:

 • Обслуговування машин будь-якого року випуску і технічного стану. Усунення несправностей будь-якого характеру, включаючи приховані і нестандартних.
 • Високотехнологічна база – стенди останньої модифікації під фреон різного виду, для перевірки та настройки розвалу і сходження, спеціалізовані тестери, сканери та програмне забезпечення. Всі види запасних частин, оригінали та копії.
 • Автомайстри, діагности з досвідом від 10 років. Всі процедури виконуються на високому професійному рівні, без шлюбу і переробок, з наданням офіційної гарантії.
 • Автотехцентр працює за попереднім записом, що дозволяє раціонально спланувати день і не втрачати час, чекаючи черги.
 • Використовуйте додаток для онлайн-запису, дізнатися вартість обслуговування MINI і проконсультуватися з будь-якого питання можна по телефону.

Ціни на ремонт та ТО MINI

Ціни на ремонт двигуна

Ціни на ремонт коробки передач

Ціни на ремонт гальмівної системи

Ціни на технічне обслуговування

Ціни на заміну ременя ГРМ

Вартість ремонту підвіски

Вартість ремонту ГУР

Ціни на діагностику автомобіля

Вартість ремонту генератора

Ціни на ремонт стартера

Ціни на ремонт ходової

Ціни на ремонт електрики

Вартість ремонту зчеплення

Ціни на інші види послуг

Call Now Button