Loading

+38 (093) 911-22-00

[email protected]

Пн-Сб: 9.00 – 20.00 Вс: вихідний

Контакти

Ремонт і діагностика Renault на СТО Ultraservice в Харкові

Дешевше ніж у дилера на 51% - без втрати дилерської гарантії!

Виберіть модель

Renault Megane Renault Kaptur Renault Symbol Renault Logan Renault Kangoo Renault Scenic Renault Laguna Renault Fluence Renault Sandero Renault Koleos Renault Duster
Виберіть послугу

Послуги сервісу Рено в Харкові від Ultraservice

Авто цієї марки досить поширені. На СТО Рено в Харкові пропонує їх якісне обслуговування і ремонт. Ми знаходимося в центрі міста і виконуємо всі види робіт з наданням офіційної гарантії. У перелік послуг, що надаються входить:

  • Комп'ютерна діагностика Renault – виконується з застосуванням стендового обладнання, мотор-тестерів, сканерів і програмного забезпечення. Точність і достовірність результату – гарантується. Застосовувана технологія дозволяє безпомилково виявляти поломки на початковій стадії, а також приховані несправності, які не можна виявити візуальним оглядом. Діагностика проводиться під час техобслуговування, з ініціативи автомобіліста, коли є підозра щодо несправності, перед продажем і покупкою.
  • Всі види ремонту Renault – поточний, капітальний, терміновий. Невеликі неполадки усуваються швидко, капремонт – припускає розбирання вузла і заміну комплектуючих. Ми маємо повну номенклатуру запасних частин для різних моделей авто, тому навіть складні роботи проводяться без затримки. Схема ремонту, вид автозапчастин для заміни – оригінали або копії, узгоджуються з клієнтом.
  • Технічне обслуговування Рено – регламентне і сезонне. Планові роботи проводяться з періодичністю і в обсязі, передбаченому автовиробником. Також враховується пробіг, поточний стан, навантаження на автомобіль. При регулярному ТО тестуються вузли та системи, встановлюються нові комплектуючі, перевіряється і замінюється масло і технічні рідини. Сезонне техобслуговування включає шиномонтажні роботи, заміну мастила, антикорозійну обробку.

Переваги автосервісу Рено від компанії Ultraservice в Харкові

Преміальна СТО Renault надає послуги, які повністю відповідають європейським стандартам, а їх якість підтверджується гарантією. Серед ключових переважних сторін нашого сервісного автоцентру:

Роботи на СТО виконуються оперативно і на високому професійному рівні

Ми виконуємо всі види робіт, пов'язані з ремонтом і технічним обслуговуванням:

  • діагностику вузлів і систем;
  • усунення несправностей будь-якого характеру;
  • ТО за регламентом виробника.

Все, що потрібно – записатися на зручний час, і наші майстри виконають необхідні процедури.

Ми цінуємо своїх клієнтів і їх час.

Щоб клієнти могли раціонально використовувати день, пропонуємо попередньо записатися на конкретний час. Зробити це можна в онлайн-режимі або по телефону.

У призначений час вас зустріне персональний менеджер, який буде консультувати і супроводжувати процес.

 

Для очікування у нас є комфортний VIP-зал, якщо потрібно виїхати у справах, надаємо безкоштовний трансфер в будь-яку точку міста.

Виконуємо зобов'язання і несемо відповідальність за результат.

На виконані в автосервісі роботи гарантійні зобов'язання надаються довічно, на встановлені нові запчастини – на один рік.

Ремонт Рено в Харкові

На станції технічного обслуговування Рено в Харкові виконуються всі види авторемонтних робіт:

  • Поточний – проводиться у разі дрібних несправностей, без розбирання і демонтажу базових вузлів. Усуваємо несправності в блоці циліндрів, кратерах, балках.
  • Капітальний – припускає розбирання машини і демонтаж агрегатів, заміну комплектуючих. Ремонтуємо двигуни, АКПП, рульове управління і інші компоненти.

У нашому сервісі ремонт виконується з урахуванням вимог і рекомендацій виробника, використовуються оригінальні і аналогові запчастини. Це дозволяє успішно вирішувати трудомісткі і нестандартні завдання. Розрахунок вартості ремонту Рено проводиться після погодження плану з клієнтом.

Ціни на ремонт та ТО Renault

Ціни на ремонт двигуна

Ціни на ремонт коробки передач

Ціни на ремонт гальмівної системи

Ціни на технічне обслуговування

Ціни на заміну ременя ГРМ

Вартість ремонту підвіски

Вартість ремонту ГУР

Ціни на діагностику автомобіля

Вартість ремонту генератора

Ціни на ремонт стартера

Ціни на ремонт ходової

Ціни на ремонт електрики

Вартість ремонту зчеплення

Ціни на інші види послуг

Call Now Button