Loading

+38 (093) 911-22-00

[email protected]

Пн-Сб: 9.00 – 20.00 Вс: вихідний

Контакти

Сервіс Fiat в Харкові

Дешевше ніж у дилера на 51% - без втрати дилерської гарантії!

Виберіть модель


Виберіть послугу

Італійський концерн відомий виробництвом комфортних автомобілів для міських поїздок, сімейних мінівенів та містких фургонів. Широкий модельний ряд і доступна ціна зробили цю марку однією з найпопулярніших. Враховуючи це, СТО Фіат пропонує комплексне обслуговування, діагностику та всі види ремонту авто цієї марки. Тут можна пройти планове та сезонне ТО, усунути будь-яку поломку та відновити кузов.

Всі роботи виконуються досвідченими майстрами на спеціалізованих постах та ділянках, для заміни використовуються якісні комплектуючі в оригінальному виконанні. Якість послуг підтверджується офіційною гарантією.

Обслуговування Фіат на СТО у UltraService

Авто італійського виробника характеризуються відмінними ходовими якостями, тому підходять для експлуатації в існуючих умовах. Відвідування спеціалізованого сервісу “Фіат” не тільки у разі серйозних проблем, а й для регулярного технічного обслуговування, профілактики дозволяє підтримувати транспортні засоби у справному стані, забезпечує безпечні умови експлуатації.

Наш автосервіс виконує всі види робіт, які можуть знадобитися для профілактики та усунення несправностей. У їх перелік входять такі затребувані процедури:

 • Візуальний огляд. Комп’ютерна діагностика повна чи часткова, інструментальне, візуально-акустичне обстеження, тест-драйв.
 • Поточний ремонт. Заміна прокладок, свічок, ременів та інших деталей без зняття агрегатів та розбирання, заправлення кондиціонера холодоагентом.
 • Планове технічне обслуговування. Проводиться у стандартному та розширеному форматі. Включає діагностику, заміну мастила та робочих рідин, паливного, повітряного, салонного фільтра, регулювання та балансування. Усунення несправностей.
 • Сезонне обслуговування. Обробка днища захисним складом від корозії, заміна гуми, оновлення олії, антифризу, профілактика та підготовка до експлуатації кондиціонера, пічки.
 • Регулювання на стенді розвалу та сходу, шиномонтажні роботи, перевірка елементів ходової частини та усунення виявлених несправностей.

Також у нашому сервісі виконується весь спектр кузовних робіт – відновлення початкової геометрії, видалення вм’ятин та тріщин, реставрація лакофарбового покриття.

Основні проблеми авто Fiat

У нашому сервісному центрі виконуються всі види ремонту Fiat, поточні та капітальні роботи. Практичний досвід показує, що у машин цієї марки найчастіше виникають проблеми:

 • двигуна;
 • елементів ходової частини;
 • електроустаткування;
 • компонентів зовнішнього підсвічування.

Основними причинами несправностей є фізичне зношення деталей, експлуатація в поганих дорожніх умовах, при підвищених навантаженнях, недотримання термінів техобслуговування. До проблем призводить самостійне втручання. Тому навіть для проходження простих процедур слід звертатися до фахівців.

Ремонт та обслуговування автомобілів Fiat

На нашій СТО проводиться ремонт та технічне обслуговування Fiat всіх поширених моделей:

 • Punto;
 • Doblo;
 • Uno;
 • Linea;
 • Scudo.

При техобслуговуванні та усуненні несправностей враховуються особливості кожної моделі, використовуються оригінальні запчастини. Особлива увага приділяється стану:

Ремінних приводів ГРМ. Ремені досить швидко зношуються, втрачають еластичність. Обрив приводу може призвести до серйозних наслідків, тому замінювати привод слід до настання критичної ситуації.

Кузовних елементів. Неякісна обробка часто призводить до розвитку корозії.

Форсунок. При використанні ПММ низької якості засмічуються отвори, що призводить до проблем двигуна. Для усунення проводять чистку форсунок.

Ходової частини, підвіски. Незважаючи на те, що ці елементи адаптовані до складних умов, при тривалій експлуатації бездоріжжям вони виходять з ладу.

Магістралям, ущільнювачам та місцям з’єднань. Порушення герметизації та витік виявляються шляхом візуального огляду.

Якщо під час роботи двигуна спостерігаються складнощі із запуском, нестабільна робота, падіння потужності, підвищена витрата ПММ, проводиться комплексне обстеження із застосуванням комп’ютерних та інструментальних методів. Якщо автомобіль проїхав 150 – 200 тис. км, швидше за все, знадобиться капітальний ремонт двигуна.

Популярністю користуються кузовні роботи. В основному, реставрація проводиться після ДТП і включає відновлення заводської геометрії кузова, видалення вм’ятин та інших дефектів. Залежно від ситуації виконується повне або часткове фарбування.

Чому потрібно звертатися до UltraService

В офіційному сервісі Фіат надаються всі види авторемонтних послуг, виконується сучасна діагностика та профілактика. До переваг нашого сервісу належить:

 • Усунення технічних несправностей та проблем із електронікою ефективними методами.
 • Встановлення оригінальних запчастин, використання ліцензійного програмного софту.
 • Прийом за заздалегідь узгодженим записом, ми завжди знайдемо для клієнта зручний час.
 • Обґрунтовані ціни, прозорий розрахунок та узгодження вартості послуг із клієнтом.
 • Гарантійні зобов’язання. На ремонт надається безстрокова гарантія, на автозапчастини – на один рік.

Вартість послуг для авто Фіат

Демократичні ціни – один із критеріїв, за яким клієнти обирають автосервіс UltraService. Ми працюємо без участі сторонніх компаній, маємо обладнання нових модифікацій та власні запаси комплектуючих, тому не завищуємо ціни. Підсумкова вартість залежить від таких факторів:

 • складності несправності;
 • узгодженого варіанта ремонту;
 • типу запасних частин;
 • супутніх послуг.

Розрахунок вартості послуг здійснюється на підставі результатів діагностики, дефектування, підбору запчастин та обраного способу ремонту.

Ціни на ремонт та ТО Ford

Ціни на ремонт двигуна </ h3>

Ціни на ремонт коробки передач </ h3>

Ціни на ремонт гальмівної системи </ h3>

Ціни на технічне обслуговування </ h3>

Ціни на заміну ременя ГРМ </ h3>

Вартість ремонту підвіски </ h3>

Вартість ремонту ГУР </ h3>

Ціни на діагностику автомобіля </ h3>

Вартість ремонту генератора </ h3>

Ціни на ремонт стартера </ h3>

Ціни на ремонт ходової </ h3>

Ціни на ремонт електрики </ h3>

Вартість ремонту зчеплення </ h3>

Ціни на інші види послуг </ h3>

Call Now Button