Loading

+38 (093) 911-22-00

[email protected]

Пн-Сб: 9.00 – 20.00 Вс: вихідний

Контакти

Діагностика та ремонт BMW (БМВ) на СТО Ultra Service в Харкові

Дешевше ніж у дилера на 51% - без втрати дилерської гарантії!

Виберіть модель

BMW 1 (серии F20, F21) BMW 1 (серии Е81, Е82, Е87, Е88) BMW 2 (серии F22, F23) BMW 2 (серии F45, F46) BMW 3 (серия Е90, Е91, Е92) BMW 5 (серии F10, F11) BMW 5 серия G30 BMW 6 (серия E63, E64) BMW 6 (серия F12, F13, F06) BMW 7 (серии F01, F02) BMW Х3 F25 BMW X5 F15 BMW Z4 (серии Е85, E86) BMW Х1 F48 BMW Х3 Е83 BMW X5 Е53 BMW X4 F26 BMW X6 F16 BMW 7 (серии М1, М2, М3) BMW 4 (серии F32, F33, F36) BMW X6 Е71 BMW 7 (серии G11, G12) BMW 5 (серия Е60, Е61) BMW 7 (серии М4, М5, М6)
Виберіть послугу

Станція техобслуговування БМВ в Харкові

Автомобілі цієї марки – еталон німецької якості та надійності. Але, часта їзда по бездоріжжю, агресивна манера водіння і ігнорування профілактичними процедурами призводять до різних поломок. Професійний ремонт БМВ, всі види техобслуговування – послуги, які надає наш спеціалізований сервіс. Ми відремонтували понад 2000 авто цієї марки, тому успішно вирішуємо типові і нестандартні завдання.

Машини цього бренду характеризуються високою потужністю двигуна, підвищеною прохідністю і маневреністю, дають мінімальний крен на крутих поворотах. Швидкий розгін, потужна тяга, якісна трансмісія і гальмівна система – основні «плюси» моделей бізнес-класу.

Щоб всі параметри автомобіля знаходилися в нормі, а в дорозі не виникали поломки, слід регулярно проходити техогляд, а при появі ознак неполадок – звертатися в автосервіс BMW за професійною допомогою.

Технічне обслуговування та ремонт БМВ на СТО Ультра Сервіс

Спеціалізована СТО БМВ в Харкові виробляє обслуговування та ремонт авто будь-якого року випуску і моделі. Роботи виконуються з урахуванням офіційних регламентів і рекомендацій виробника, із застосуванням високотехнологічного обладнання та дотриманням діючих європейських стандартів.

У перелік послуг СТО БМВ входить:

  • Комп’ютерна діагностика BMW- проводиться для виявлення проблемних ділянок, зношених або пошкоджених деталей, встановлення причин виходу з ладу окремих компонентів. Обстеження рекомендується проводити, якщо в моторі з’явилися сторонні звуки, погіршилися параметри роботи, виникли проблеми з запуском. Ходова підлягає перевірці при занесенні на крутих поворотах, розгойдуванні кузова, появі стукоту, збільшенні відстані гальмівного шляху. Гальма – основа безпеки. Негайно потрібно обстеження, якщо провалюється педаль, виникають вібрації, перегріваються диски. Результати комплексного обстеження дозволяють отримати об’єктивну картину стану всіх вузлів і систем, які впливають на безпеку експлуатації. У нас діагностика автомобіля БМВ може бути виконана частково або повністю.
  • Підбір комплектуючих. У нас є власний склад сертифікованих затребуваних і рідкісних запчастин, які надходять безпосередньо з Німеччини. За погодженням з клієнтом можлива установка якісних аналогів.
  • Всі види ремонту BMW – поточний, капітальний. Попередньо проводиться огляд і діагностика, складається план. Дрібні неполадки усуваються в мінімально можливий термін. Також ми проводимо складні капремонти з розбиранням і демонтажем вузлів. Усуваємо несправності двигуна, ходової частини, КПП, гальмівний, паливної системи, електрообладнання та бортової електроніки.
  • Технічне обслуговування в сервісі БМВ – нульове, планове, сезонне. Проводиться за регламентом і після узгодження з клієнтом. Стандартні заходи передбачають заміну паливних, повітряних, салонних фільтрів, ременів, свічок, а також технічних рідин. Змиритися рівень антифризу, моторного масла, ємності акумулятора і інших показників. Проводиться чистка форсунок, автокондиционера, радіатора грубки. На спеціальному стенді перевіряється і регулюється розвал / сходження. При цьому вартість обслуговування BMW залежить від виду і обсяг робіт.

Під замовлення на нашій станції техобслуговування проводиться передпродажна діагностика. Процедура дозволяє оцінити технічний стан транспортного засобу, її результати відображаються в офіційному висновку з рекомендаціями, розрахунком можливих ризиків і витрат.

Переваги сервісу BMW в автосервісі Ultra Service

Елітний клубний сервіс BMW – це гарантія якості і ідеально стан вашого авто. Звернувшись в наш сервісний автоцентр, ви зможете особисто переконатися в численних перевагах. До їх числа відноситься:

  • Повний комплекс діагностичних, ремонтних робіт будь-якого характеру і складності. Ми обслуговуємо машини будь-якої моделі і віку, допомагаємо в найважчих випадках, коли інші не беруться.
  • Обладнання останнього покоління – стенди під різний фреон, Hunter нового випуску в максимальній комплектації для розвалу-сходження, високоточні вимірювальні прилади, сканери та спеціальне програмне забезпечення.
  • Колектив майстрів з практикою від 10 років, які регулярно беруть участь у тренінгах. Маніпуляції виконуються з ювелірною точністю, шлюб і переробки виключені, гарантійні зобов’язання на виконані роботи надаються довічно.

Ви можете подивитися ціни на ремонт BMW в нашому прайс-листі. Для постійних клієнтів ми робимо знижки. Замовляти послуги можна по телефону або шляхом оформлення онлайн-заявки.

Ми працюємо щодня, крім неділі. До послуг клієнтів – персональний менеджер, комфортний зал очікування і безкоштовний трансфер в будь-яку точку міста.

Ціни на ремонт та ТО BMW

Ціни на ремонт двигуна

Ціни на ремонт коробки передач

Ціни на ремонт гальмівної системи

Ціни на технічне обслуговування

Ціни на заміну ременя ГРМ

Вартість ремонту підвіски

Вартість ремонту ГУР

Ціни на діагностику автомобіля

Вартість ремонту генератора

Ціни на ремонт стартера

Ціни на ремонт ходової

Ціни на ремонт електрики

Вартість ремонту зчеплення

Ціни на інші види послуг

Call Now Button