Loading

+38 (093) 911-22-00

[email protected]

Пн-Сб: 9.00 – 20.00 Вс: вихідний

Контакти

Ваш автосервіс у Харкові

Ultra Service

Ремонт та технічне обслуговування автомобілів

Повний спектр ремонтних робіт автомобіля

Ultra Service

Технічне обслуговування та діагностика, заміна запчастин, ремонт двигуна та електроніки

Наші послуги

Наш автосервіс оснащений сучасним обладнанням для діагностики та ремонту автомобілів будь-яких марок.

Вартість послуги - 500 грн

Вартість послуги від 300 грн

Вартість послуги - 300 грн

Вартість послуги від 500 грн

Вартість послуги від 2500 грн

Вартість послуги - 300 грн

Ми подбаємо про Ваш автомобіль

 
Ми робимо повний спектр ремонтних робіт, від електронної діагностики автомобіля до заміни будь-якій його запчастини .
Обслуговування автомобіля організовано відповідно до вимог заводів-виготовлювачів. Устаткування автосервісу відповідає всім сучасним вимогам .
Ви завжди отримуєте гарантовано якісну роботу від наших професіоналів, і завжди можете бути впевненими в надійній роботі свого автомобіля .
У комплексних роботах беруть участь кілька фахівців, кожен з яких відповідає за свою частину роботи .
Фахівці вузького профілю підвищують працездатність сервісу і якість виконання робіт .
Ви отримаєте повну гарантію на всі види робіт.
Гарантія
Ми настільки впевнені в якості своїх послуг, що даємо безстрокову гарантію на всі свої роботи.

Наша команда

Відгуки клієнтів

Ми обслуговуємо всі марки автомобілів

Виберіть свою марку

Записатися на сервіс


  Ultra Service – автосервіс в Харкові

  Регулярне сервісне обслуговування і якісний своєчасний ремонт – основні умови безпеки і комфортності поїздок в будь-якому автомобілі. Отримати повний спектр послуг можна в Харкові на СТО преміум-класу Ультра Сервіс. Компанія була створена три роки тому і за час роботи була підготовлена потужна матеріально-технічна база, сформований штат висококласних фахівців.

  У нашому арсеналі – сучасне діагностичне обладнання, високоточні прилади, великий запас найбільш затребуваних і рідкісних запасних частин для авто різних марок і моделей.

  Завдяки професійному менеджменту, чіткому розподілу обов’язків і відпрацьованим алгоритмом взаємодії з клієнтом, роботи виконуються в стислі терміни і з гарантією якості. Ви залишитеся задоволені результатом!

  Послуги СТО автомобілів Ультра Сервіс

  Мультімарочний автотехсервіс в Харкові успішно вирішує типові і нестандартні проблеми, які можуть виникнути в процесі експлуатації транспортного засобу. Для нас немає непосильних завдань, ми допоможемо в тих випадках, коли інші не впораються.

  У широкий перелік послуг автосервісу входить:

  • Планове технічне обслуговування. Якщо машина перебуває на заводської гарантії, для її збереження і забезпечення безпечних поїздок рекомендується проходити регламентне ТО в передбачені терміни. В рамках процедури проводиться заміна масла, фільтрів, пошкоджених деталей. Оцінюється стан і працездатність вузлів і систем.
  • Діагностика – комплексне обстеження машини дозволяє виявити неполадки на початковій стадії, уникнути серйозних поломок і аварійних ситуацій на дорозі. На нашій станції ТО автомобілів використовуються новітні стенди, сканери та інші вимірювальні прилади, які виявляють найменші відхилення від нормативних параметрів. Точність і достовірність діагностичних процедур – гарантується! Особливо важлива така перевірка при покупці іномарки з пробігом – недобросовісні продавці часто приховують реальну картину.
  • Ремонт будь-якого виду та складності. Поточний ремонт авто на СТО в разі, коли потрібно усунути невеликі несправності або замінити деталь. При серйозних поломки виконується капремонт – з розбиранням, демонтажем вузлів та агрегатів. Ми зможемо відремонтувати двигун будь-якого виду, ходову частину, АКПП, гальмівну систему, електрообладнання.
  • Сезонне техобслуговування. Завчасно підготуємо авто до зими або літа. Зробимо антикорозійний захист кузова, виконаємо шиномонтажні роботи та профілактичні процедури, замінимо технічні рідини, почистимо кондиціонер і радіатор грубки.

  Крім перевірки і ремонту автомобілів на СТО можна замовити і інший сервіс – послуги детейлінг і передпродажної підготовки, встановити додаткове обладнання.

  Переваги ремонту автомобілів на СТО Ultra Service

  Якщо ви хочете, щоб ремонт авто в Харкові був виконаний на найвищому рівні, звертайтеся на станцію техобслуговування Ультра Сервіс. Серед наших переваг:

  • Комплексний сервіс – виконання діагностичних і ремонтних робіт будь-якого виду та складності. Ми приймаємо авто будь-якої марки, моделі та віку, в тому числі електромобілі.
  • Обладнання останніх серій – два стенди під різний фреон, Hunter 2019 року випуску в повній комплектації для перевірки розвалу-сходження, три види діагностики для Тесли.
  • Штат спеціально підготовлених майстрів з практикою від 10 – 12 років. Помилки і переробки виключені, на виконані роботи надається довічна гарантія.

  Ми працюємо кожен день крім неділі, до послуг клієнтів – затишний зал очікування і безкоштовний трансфер по місту.

  Call Now Button