Loading

+38 (093) 911-22-00

[email protected]

Пн-Сб: 9.00 – 20.00 Вс: вихідний

Контакти

Ремонт і діагностика SEAT в автосервісі Ultraservice у Харкові

Дешевше ніж у дилера на 51% - без втрати дилерської гарантії!

Виберіть модель

SEAT Cordoba SEAT Toledo SEAT Leon SEAT Altea SEAT Ibiza
Виберіть послугу

Діагностика та ремонт Seat на СТО Ultraservice

Автомобілі іспанської марки Seat максимально оснащені електронними системами, тому їх обслуговування вимагає спеціальних знань. На СТО Сеат є матеріально-технічні ресурси, необхідні для виконання повного комплексу робіт. Клієнтові потрібно записатися на конкретний час і надати машину, все інше зроблять наші майстри.

У список надаваних автосервісом Сеат послуг входить:

  1. Комп'ютерна діагностика Сеат із застосуванням спеціалізованого програмного забезпечення. Перевірка полягає в зчитуванні і розшифровці помилок, які показує бортовий комп'ютер, виявленні неполадок на самій ранній стадії. Також ми виконуємо налаштування ЕБУ – системи управління двигуном. Для перевірки окремих компонентів використовуються сканери останнього покоління, мотор-тестери, стенди. Така процедура проводиться в рамках регламентних заходів, якщо з'явилися сторонні звуки, погіршилася керованість або виникли інші симптоми поломок. Варто перевірити машину в автосервісі і перед покупкою, якщо вона знаходилася в експлуатації. За результатами діагностики складається висновок з докладним описом техстану і виявлених неполадок, яке є основою для планування ремонтних робіт.
  2. Підбірка автозапчастин для авто Seat. Якщо запчастина не можна відновити, проводиться її заміна. Ми зібрали на складі найбільш затребувані і рідкісні запасні частини в оригінальному виконанні і високоякісні копії. Які встановлювати, вирішує автовласник. Якщо є вільний час, можна заощадити – замовити доставку комплектуючих. Це може зайняти до двох тижнів, але ціна на такі запчастини – вигідна.
  3. Всі види ремонту Seat – капітальний, поточний. З огляду на погані дороги, у авто найчастіше страждає ходова частина. Якщо машина стала гірше справлятися, з'явилися сторонні шуми, значить, потрібна перевірка і ремонт ходової, АКПП. Також ми ремонтуємо двигуни, в частині блоку циліндрів і інших окремих компонентів, виконуємо капремонт з повним розбиранням та заміною вузлів. Кузовні роботи – популярна послуга. За допомогою спеціального обладнання видаляємо вм'ятини без фарбування. Попередньо проводиться перевірка геометричних параметрів на стенді. Усуваємо будь-які несправності електрообладнання, кондиціонера, обігрівача, мультимедіа. Замінюємо лампочки, відновлюємо після короткого замикання.
  4. Технічне обслуговування Сеат – періодичне, сезонне. Регламентні процедури на СТО проводяться за інструкціями, складеними автовиробником. Автовласникові потрібно дотримуватися періодичність, щоб підтримувати машину в технічно справному стані і забезпечувати безпеку поїздок. Конкретний список процедур для різних моделей передбачений в карті, при цьому враховується пробіг, техстан, умови експлуатації. Якщо авто часто їздить по бездоріжжю, з причепом, то перевірки та сервісне обслуговування потрібно проходити частіше. Стандартне ТО включає перевірку працездатності систем, вузлів і механізмів, заміну деталей і технічних рідин, регулювання. При виконанні сезонного сервісу проводиться заміна масла і шин, обробка антикорозійним складом, чистка клімат-системи.
  5. Передпродажна перевірка. Щоб оцінити техстан машини і виявити приховані проблеми проводиться візуальний огляд і діагностика. Рекомендується проводити обстеження перед покупкою, щоб отримати достовірну інформацію і прийняти обґрунтоване рішення.

Переваги ремонту Сеат в автосервісі Ultraservice

На СТО Seat у Харкові надаються послуги преміум-класу, які повністю відповідають європейським нормам і стандартам. До переваг ремонту та обслуговування в нашому сервісі відноситься:

  • Усунення несправностей будь-якого характеру і виду. Післягарантійне обслуговування, мінімізація витрат і технічна підтримка.
  • Обладнання та прилади новітніх модифікацій – стенди, мотор-тестери, сканери, агрегати для заправки кондиціонера, комплекси для вимірювання геометричних параметрів кузова і багато іншого.
  • Офіційна гарантія на виконані роботи та встановлені комплектуючі.
  • Попередній запис – у конкретний час ми будемо раді бачити вас в нашому автотехцентру!

Ціни на ремонт та ТО SEAT

Ціни на ремонт двигуна

Ціни на ремонт коробки передач

Ціни на ремонт гальмівної системи

Ціни на технічне обслуговування

Ціни на заміну ременя ГРМ

Вартість ремонту підвіски

Вартість ремонту ГУР

Ціни на діагностику автомобіля

Вартість ремонту генератора

Ціни на ремонт стартера

Ціни на ремонт ходової

Ціни на ремонт електрики

Вартість ремонту зчеплення

Ціни на інші види послуг

Call Now Button