Loading

+38 (093) 911-22-00

[email protected]

Пн-Сб: 9.00 – 20.00 Вс: вихідний

Контакти

Обслуговування та ремонт Шкода на СТО Ultra Service у Харкові

Дешевше ніж у дилера на 51% - без втрати дилерської гарантії!

Виберіть модель

Skoda Yeti Skoda Superb Skoda Roomster Skoda Rapid Skoda Octavia Skoda Kodiaq Skoda Fabia
Виберіть послугу

Автомобілі чеської марки користуються популярністю. На нашому СТО Шкода в Харкові проводиться обслуговування найбільш поширених моделей Octavia, Superb, Fabia, Yeti і інші. Вони є надійними і безпечними, мають комфортний салон. Завдяки широкому модельному ряду, кожен автомобіліст може підібрати машину під конкретні запити і бюджет. А щоб підтримувати її в справному стані, потрібно дотримуватися правил експлуатації і проходити техобслуговування в встановлені регламентом терміни.

Сервіс Шкода від компанії Ultra Service в Харкові

Преміальний сервіс центр Шкода пропонує комплексні послуги різного виду. У число переважних сторін нашого автоцентру входить:

 • Професійний менеджмент і чіткий алгоритм взаємодії з клієнтом дозволяє швидко і якісно вирішувати найскладніші завдання. Для нас немає нерозв’язних проблем.
 • Сервісне технічне обслуговування, поточний та капітальний ремонт Шкода з заміною вузлів та деталей. На виконані роботи надається офіційна довічна гарантія.
 • Парк високотехнологічного обладнання останнього випуску, спеціалізовані прилади, повністю укомплектовані стенди, сканери, агрегати для заправки кондиціонера, комплекси для перевірки геометрії кузова.
 • Штат сертифікованих автомайстрів з досвідом від 10 – 12 років. Велика практика, ідеальне знання пристрою авто дозволяє швидко і якісно усувати неполадки будь-якого характеру і складності. Ми працюємо без браку і переробок, повторні поломки виключені.
 • Прийом за попереднім записом. У нас немає черг, записатися можна на зручний день і час. Зателефонуйте нашим менеджерам або надішліть онлайн-заявку.
 • Для відвідувачів відкрито комфортний зал очікування, де можна відпочити і отримати професійну консультацію. При необхідності надається безкоштовний трансфер по місту.

У перелік послуг автосервісу Шкода входить:

 • Діагностика – проводиться із застосуванням спеціалізованого обладнання та високоточних інструментів, призначених саме для цієї марки. Перевіряється двигун, гальмівна і паливна система, електроніка та електрообладнання. Застосування спеціального програмного забезпечення дозволяє отримає точний результат, процедура займає 15 – 30 хвилин.
 • Підбір запчастин. Ми використовуємо для заміни оригінальні комплектуючі, які ідеально сумісні з машиною конкретної моделі, зберігають її особливості і забезпечують стабільну і безпечну експлуатацію. На складі є популярні і рідкісні автозапчастини, аналоги високої якості. Установка проводиться тільки після узгодження з клієнтом.
 • Поточний, капітальний, післягарантійний ремонт автомобілів Skoda, слюсарні, кузовні роботи, шиномонтаж.
 • Регламентне і сезонне ТО. Інструкцією виробника передбачений список заходів і періодичність їх проведення. Процедури спрямовані на виявлення та усунення неполадок, профілактику і підготовку до зміни сезону. Залежно від виду ТО замінюються фільтри, мастило, робочі рідини, зношені деталі. Чиститься кондиціонер, замінюється гума, проводиться антикорозійна обробка. Загальна вартість ТО Skoda залежить від переліку робіт.
 • Предпродажное обстеження. Проводимо огляд і тестування, оцінюємо стан всіх агрегатів і систем, підготуємо висновок, прорахуємо ризики і витрати.

Коли необхідно робити діагностику автомобіля на СТО Skoda в Харкові?

Діагностичне тестування проводиться в таких випадках:

 • При появі ознак несправностей – стук в моторі, падінні потужності, неполадки з гальмами і рульовим керуванням.
 • У рамках регламентного техобслуговування.
 • Перед покупкою або продажем автомобіля.

Ціни на ремонт та ТО Skoda

Ціни на ремонт двигуна

Ціни на ремонт коробки передач

Ціни на ремонт гальмівної системи

Ціни на технічне обслуговування

Ціни на заміну ременя ГРМ

Вартість ремонту підвіски

Вартість ремонту ГУР

Ціни на діагностику автомобіля

Вартість ремонту генератора

Ціни на ремонт стартера

Ціни на ремонт ходової

Ціни на ремонт електрики

Вартість ремонту зчеплення

Ціни на інші види послуг

Call Now Button