Loading

+38 (093) 911-22-00

[email protected]

Пн-Сб: 9.00 – 20.00 Вс: вихідний

Контакти

Обслуговування та ремонт Infiniti на СТО Ultra Service у Харкові

Дешевше ніж у дилера на 51% - без втрати дилерської гарантії!

Виберіть модель

Infiniti QX80 Infiniti QX50 Infiniti EX Infiniti FX Infiniti M Infiniti QX30 Infiniti QX70 Infiniti Q50 Infiniti Q60 Infiniti QX56 Infiniti G Infiniti Q70 Infiniti QX60 Infiniti JX
Виберіть послугу

Сервіс Інфініті в Харкові

Машини цього бренду користуються популярність. Серед їх «плюсів» варто відзначити надійність, безпеку і комфортність. При якісному обслуговуванні і дбайливої експлуатації вони рідко виходять з ладу. Якщо поломка сталася, а також для регулярного техобслуговування слід звернутися на спеціалізовану СТО Інфініті, де надається повний комплекс професійних послуг. З огляду на, що ця марка порівняно молода, не всі сервіси готові запропонувати комплекс різнопланових робіт. У нашому автосервісі виконуються всі діагностичні, профілактичні та ремонтні роботи з гарантією якості.

Обслуговування та ремонт Інфініті в автосервісі Ultra Service в Харкові

У преміальному автосервісі Infiniti обслуговуються автомобілі різних моделей і року випуску, з невеликими поломками і після ДТП. Список наших послуг включає:

 1. Комп’ютерна діагностика автомобіля Infiniti. Якщо в електронних системах відбувається збій, це негативно відбивається на роботі вузлів і агрегатів. Виявити проблемний ділянкою допоможе тестування із застосуванням спеціального програмного забезпечення. За допомогою рідерів і сканерів виявляються порушення і відхилення у функціонуванні систем. Шляхом розшифровки кодів помилок встановлюються несправності двигуна, підвіски, АКПП. За підсумками перевірки готується висновок і плануються ремонтні заходи.
 2. Терміновий, поточний, капітальний ремонт Infiniti. Залежно від результатів діагностики автовласникові пропонується кілька способів вирішити цю проблему. Після підбору автозапчастин та узгодження всіх нюансів з клієнтом виконуються ремонтні роботи. Наявність спеціалізованого обладнання та власного складу запчастин дозволяє нам робити всі види кузовних, слюсарних робіт. Швидко і якісно майстра усувають дрібні локальні неполадки і виробляють складний капремонт з демонтажем вузлів, видаляють невеликі вм’ятини і відновлюють авто після ДТП. У нас в наявності є велика номенклатура комплектуючих – оригіналів та копій, що дозволяє виконувати ремонт Інфініті в мінімально можливі терміни.
 3. Регламентне ТО. Проводимо професійне нульове техобслуговування для нових авто з пробігом і наступні планові роботи. Щоб підтримувати автомобіль у відмінному технічному стані і забезпечувати максимальну безпеку в дорозі, потрібно своєчасно проходити планове обслуговування Infiniti, порядок і терміни якого передбачені автовиробником. Заходи включають діагностику, заміну фільтрів, свічок, ременів і технічних рідин. При цьому також враховується пробіг, умови експлуатації, підвищені навантаження.
 4. Сезонне обслуговування. Проводиться перед влітку і взимку. Передбачає антикорозійну обробку, заміну шин, масла, перевірку стану гальм, системи опалення та кондиціонування. В ціну ТО Інфініті входять виконані процедури, витратні матеріали.
 5. Додатковий сервіс Інфініті. Під замовлення встановлюємо обладнання – сигналізацію, навігаційні і мультимедійні системи, робимо чіп-тюнінг. Також у нас великий перелік детейлінг-послуг, сервіс з передпродажної підготовки. Подивитися вартість обслуговування Infiniti можна в прайс-листі.

Наші майстри усувають всі види поломок і проводять ремонт з заміною або відновленням комплектуючих:

 • двигуна;
 • ходової частини;
 • паливної і гальмівної системи;
 • коробки передач – АКПП, МКПП;
 • зчеплення;
 • ГРМ;
 • дросельної заслінки;
 • генератора;
 • стартера;
 • склопідйомників;
 • елементів опалення та кондиціонування.

У нас працюють висококваліфіковані автомайстра з великою практикою, тому гарантія на виконані роботи надається довічно.

Переваги ремонту та обслуговування Infiniti в компанії Ultra Service

Спеціалізований техцентр Інфініті в Харкові чекає постійних і нових клієнтів і пропонує високий рівень обслуговування. Нашими конкурентними перевагами є:

 • Ефективний алгоритм взаємодія з автовласниками, який дозволяє успішно вирішувати нетипові напруження всіх зусиль протягом мінімально можливого часу.
 • Всі види ремонтних і профілактичних заходів, огляд і обстеження, передпродажна підготовка і детейлінг.
 • Парк обладнання останніх моделей, нові інструменти. Використовуються стенди, рідери, сканери, агрегати для заправки кондиціонера, комплекси для перевірки форми кузова і багато іншого.
 • Склад запчастин, які можна подивитися в каталозі, доставка на замовлення. На встановлені комплектуючі даємо гарантію на 1 рік.
 • З понеділка по суботу відкритий комфортний зал очікування, де можна відпочити і проконсультуватися з персональним менеджером. Якщо буде потрібно, ми надамо безкоштовний трансфер в будь-яку точку міста.
 • Ціни на ремонт та ТО Infinity

  Ціни на ремонт двигуна

  Ціни на ремонт коробки передач

  Ціни на ремонт гальмівної системи

  Ціни на технічне обслуговування

  Ціни на заміну ременя ГРМ

  Вартість ремонту підвіски

  Вартість ремонту ГУР

  Ціни на діагностику автомобіля

  Вартість ремонту генератора

  Ціни на ремонт стартера

  Ціни на ремонт ходової

  Ціни на ремонт електрики

  Вартість ремонту зчеплення

  Ціни на інші види послуг

Call Now Button